Jump to content

Mutual friends


BarcaS take 2

Recommended Posts

Pitanjce:

Prijatelj sam sa osobom A koja ima zakljucanu friend listu (vidim samo mutual friend-ove).

Nisam prijatelj sa osobom B koja isto ima zakljucanu friend listu i isto vidim mutual friend-ove samo.

Do skora kad mouse overujem osobu B prikazivalo mi se (recimo) 10 mutuala, a kad odem na listu pise 9, sto mi je i logicno jer ne vidim osobu A, ali mi je taj+1 u searchu ukazivao da su osoba A i osoba B prijatelji.

E sad, od danas mi i kad mouse overujem pise 9.

1. Da li to znaci da A i B vise nisu prijatelji (ili je Fejs popravio glitch)?

2. Da li nekako mogu da utvrdim da li su A i B i dalje prijatelji?

Link to comment
Share on other sites

Jao kakvi ste monstrumi.

U roku od 3 minuta od originalnog posta sam dobio 4 useless odgovora. Keep up the good work, guys.

Posto je ocigledno potrebno pisati disclaimere i razne upute gospodi sa RuR-a, evo i od mene jedan: Molio bih da ne spamujete sa useless crap-om i da ako nemate sta pametno da kazete, Vase baljezganje i "humor" zadrzite za sebe.

Link to comment
Share on other sites

пробај овако

зупчаник на профилу пријатеља>"see friendship"> ту ће да ти избаци активности са тобом> идеш на "more" и ту укуцаш та два имена и видиш да ли имају неку активност скоро :>

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

пробај овако

зупчаник на профилу пријатеља>"see friendship"> ту ће да ти избаци активности са тобом> идеш на "more" и ту укуцаш та два имена и видиш да ли имају неку активност скоро :>

To znam, ali mi to ne daje confirmation (u smislu odsustva aktivnosti). :)

Hvala na trudu, though.

Link to comment
Share on other sites

Pitanjce:

Prijatelj sam sa osobom A koja ima zakljucanu friend listu (vidim samo mutual friend-ove).

Nisam prijatelj sa osobom B koja isto ima zakljucanu friend listu i isto vidim mutual friend-ove samo.

Do skora kad mouse overujem osobu B prikazivalo mi se (recimo) 10 mutuala, a kad odem na listu pise 9, sto mi je i logicno jer ne vidim osobu A, ali mi je taj+1 u searchu ukazivao da su osoba A i osoba B prijatelji.

E sad, od danas mi i kad mouse overujem pise 9.

1. Da li to znaci da A i B vise nisu prijatelji (ili je Fejs popravio glitch)?

2. Da li nekako mogu da utvrdim da li su A i B i dalje prijatelji?

Sherlocks results:

-Prijatelj si sa osobom A koja ima zakljucanu friend listu (vidis samo mutual friend-ove). -naravno, vlasnik bira sam sta ce ko da vidi.

-Nisam prijatelj sa osobom B koja isto ima zakljucanu friend listu i isto vidim mutual friend-ove samo. (I nista drugo)

-Do skora kad mouse overujem osobu B prikazivalo mi se (recimo) 10 mutuala, a kad odem na listu pise 9, sto mi je i logicno jer ne vidim osobu A, ali mi je taj+1 u searchu ukazivao da su osoba A i osoba B prijatelji. ( to ti je u stvari -1 )

E sad, od danas mi i kad mouse overujem pise 9. i eto ti -1

Ukrakto, taj -1 je neko ko te je stavio na ignore listu i tog jednog ne mozes da vidis, i kada budes gledao u bliskoj buducnosti postove osobe a i b i budu pisali nesto i videces lupam 4 komentara a kada otvoris da vidis komentare videces samo 3 (taj cetvrti je osoba koja te je stavila na ignore listu)

Ako smo se razumeli, jelte?! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...