Jump to content

War For The Overworld


Grotar2

Recommended Posts

Cudno da neko nije pisao o ovoj igri ranije :) Kickstarter je vec prosao i skupili su 211,371/150,000 kojih su trazili a ko zeli i dalje moze da donira preko paypala na oficijalnom sajtu, a trenutno imaju 231,000. a to je dovoljno para da se angazuje

Igra je spiritualni nastavak DK serijala, sto se odmah moze i primetiti. Takodje mozete da skinite sa sajta i pre alpha demo, ne moze puno da se radi u demou ali mozete malo da kopate i vidite neke modele likova.

Podrzao je i

tvorac DK serijala. Izgleda da su likovi koji prave igru bas veliki fanovi DK i znaju sta igraci hoce :)

Igrace ce biti izdata do 30.Avgusta 2013, tako da ne moramo da cekamo dugo a beta ce biti dostupna jos ranije.

Drago mi je da se pojavljuje sto vise igara na ovaj fazon ( http://www.youtube.com/watch?v=TDXVAGS67N0,

), jos od Evil Geniusa nije bilo dobre igre :)

Edited by Grotar2

ylE5Zte.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Novi update sound za Cultista i Juggernauta, zvuci bas dobro :) Takodje slika Foundrija i rezultati Greenlight glasanja.

Sto me je najvise zacudilo je da je od 35,512 ukupnih glasova 22,140 bilo za a 13,372 protiv..... Zasto bi neko glasao protiv ove igre... a sam Dungeon Keeper je bio bas popularna igra, malo razocaravajuce da danas ima toliko ljudi koji ne zele Dungeo keeper nastavak....

ylE5Zte.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...