Jump to content

WTS plvl 100 Barb


Recommended Posts

Originali sam vlasnik akaunta i mogu da obezbedim sve potrebne podatke prilikom transfera.

Prodao bi ceo akaunt sa sve girom koji nosim i onim koji inace koristim a ne vidi se na profilu, posto ce na profilu najverovatnije biti gir u kom farmujem golde/iteme, za one kojima je to bitno u dps giru imam 221k dps self bufed (wep master/ ruthless/battle rage) ima tu i nekog semi tenking gira za one koji se ne snalaze bas najbolje pa umiru na mp10.

Inace na mp1 sve 1 shot, beli kripovi umiru od vetrova i ww a elite iz jednog/dva udarca hamera, moze da se farmuje mp10 bez problema samo ne vidim kako je to efikasno i zasto bi to neko radio al nebitno :)

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Dulac-1766/hero/16075732

Takodje voljan sam da ostavim i 100mil golda na profilu cisto da se nadje ako neko pozeli da budzi nesto ili sta ti ja znam.

Ponude od preko 500e mozete mi slati na pm, ispod toga mi se ne isplati da ga prodajem tako da nema potrebe da pokusavate.

  • Downvote (-1) 1

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

Pa to je jedini koristan stat, ako se posvetis farmu, posto se najvise golda i itema uzme na mp1 dps preko ovog ne sluzi nicemu jer je sve overkill a svakako ni moja baba ne bi umrla tako da nema potrebe za defanzivnim statovima, mf i gf su maxovani tako da ostaje samo to prolazis kroz kripove i nemoras da se zaustavljas

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

Pa to je jedini koristan stat, ako se posvetis farmu, posto se najvise golda i itema uzme na mp1 dps preko ovog ne sluzi nicemu jer je sve overkill a svakako ni moja baba ne bi umrla tako da nema potrebe za defanzivnim statovima, mf i gf su maxovani tako da ostaje samo to prolazis kroz kripove i nemoras da se zaustavljas

Kontam, ja nabio ono 6 i kao do jaja kupim kao lud. Moracu josh neshto da uzmem ali nemam kesha, svi sa pickupom su dosta skuplji. A ti ga imash bash puno :).

Edited by Zr.ninja
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...