Jump to content

WTS Acc (Ashes of Alar , Amani War Bear , Legendarys)


Rixta

Recommended Posts

Pozdrav narode... da ne bi duzio mnogo dacu osnovne informacije acc-a a vise mozete dobiti na broj telefona (pogledati dole)

Uglavnom account je start 6 godina i od tad se aktivno igralo...

Na accu se nalazi gooomila likova manjih i vecih lvl-a (dosta twinkova i full loom gearovanih altova spremnih za lvlovanje)

Main informacije:

*Na acc-u se nalaze Warrrior 90lvl (prot MS) , Hunter 90lvl (Vanilla - Cata main) , Druid 85lvl (epic gear) , Priest 80 (Full loom) , Shaman 70 (best EU resto shaman twink takodje i guild leader twink activne guilde) , GOMILA low lvl-a (35+ sa looms)

*Achivment Points : 12890 (37 FoS)

*Mounts: 115 (Amani War bear (ne moze se vise nabaviti stari zull aman tigar) , Ashes of Alar (Tempest Keep low drop mount) , skoro svi achivment mountovi , Svi Tundra mamuti , MGT / Stratholme low drop mounti , Raven Lord , 90% WotlK drop mountova itd ljudi da ne nabrajam bio sam mount collector pa ima dosta retkih)

*Titule: 49 (Hanf of Adal , Champion of Naaru , Dragonslayer , Blackwing Bane , Of the four Winds , Light of Dawn , Loremaster , Savior of Azeroth , sve reputation titule BLA BLA...)

*Petovi: (167) ima i retkih i svakavih spremnih na pet battle (15 lvl su trenutno)

*Gear/Progress: progress na mainu (panda main) je 16/16N + 5/16HC , gear je dosta solidan i za MS i OS (486 MS - prot , 482 OS - fury)

*LEGENDARYS: Na acc-u se nalaze 2 legendarna itema (na warrioru Thunderfury + MH Warglaive sword , zavrsni quest za Shadowmourn (treba 4 nedelje da se zavrsi) a na Hunteru se nalazi Thoridal Bow (Sunwell low drop legendary).

*Reputations: Ima 48 reputacija (TBC reputacije sve odradjene 2008)

*Proffesije: Warrior (JC 600 , BS 580) , Hunter (LW , Cooking , Fishing , Archeology 525) Warr i Hunt na BS/LW imaju 98% recepata u igrici)

*Ostale informacije: Svaki achivment iz prethodnih ekspanzija je uradjen na vreme kao sto su kompletni TBC raidovi (15/8/2008) sto je vazno kad aplicirate za guild u slucaju da se gleda jeste li illidana ubili u tbc-u ili u cataclysm kad je bio faceroll,Banka je totalno puna skoro svih transmog i rare itema u igrici (WARRIO / HUNTER).. od Vanille pa do Pande... sve zajebancije se nalaze tu ne mogu ih do sutra nabrojati...stvarno sam bio kolektor retkih stvari tako da svako moze sad da uziva u tome.. od mountova , achivmenta , petova , fest itema , transmog gear-a itd...

*Sto se tice razloga za quit , vrlo je jednostavno.. selim se u Kanadu da studiram i nemam vise vremena za ovo... fer sam i korektan tako da dajem sve informacije sa acc-om... kutije , kopiju licne , SQ itd itd sve sto treba...

*Kontakt: mobilni telefon (24/7 dostupan) 062/832/97/51 , Iz Novog Sada sam cisto da se zna... nisam stavio sve informacije naravno ali sve sto vas interesuje (ukoliko ste ozbiljno zaintaresovani mozete da nazovete i cujete detalje)

*Sto se cene akaunta tice to ostavljam ljudima... najbolju ponudu cu uzeti u obzir do kraja ovog meseca i onda cu ga prodati (3 ljudi je dalo ponudu vec).... posto sam vec radio transfere i prodaje nisam debil da mi neko da 50 eura ili 100e... ulozio sam truda , rada i svega u ovu igricu i smatram da vredi s'obzirom sta se ovde nalazi....

Edited by Rixta
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...