Jump to content

CS:GO Fps i konfiguracije


SideG

Recommended Posts

Jel mozes malo detaljnije da mi objasnis posto mi nije jasno, amd-ov procesor gore navedn ima 4 jezgra od 3.8GHz dok intelov i3 ima 2 jezgra od 3.60GHz. Kako je onda intelov bolji? Mislim ja znam da je intelov neuporedivo kvalitetniji ali i znatno skuplji sto se tice cene od amd-ovog samo me zanima..

Link to comment
Share on other sites

Pa nisam bas toliko strucan da objasnim zbog cega je bolji amd od intela ,ali sto se tice csgo-a intelovi procesori su se dosta bolje pokazali.Primer

U igraonici iz koje igram polovina racunara ima amd procesore iste kao ovaj tvoj  , ali na 3.6 GHz , druga polovina i3 dosta losiji od ovog mog , radi na 3.2 3MB L3 cache itd itd , na svim racunarima su iste graficke , fps je bukvalno isti i na racunarima gde su amd procesori i gde su intelovi procesori,razlika je u tome sto na amd-ovim procesorima milion puta sam imao fps dropove ,bude 200  padne na 60 pa se vrati na 200, dok i3 radi kao sat :D

 

Ako vec kupujes racunar za csgo , mislim da ti je bolji izbor i3 i gtx650 od ove amd kombinacije ,jos je ovo najbolji i3 tako da nema greske :D

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Drugar oće da kupi novi računar da pegla csgo evo konfiguracije:

 

Procesor: AMD Phenom II B55 X4

Matična: GIGABYTE GA- 78LMT-S2P

Memorija: Kingston 4GB DDR3 1333MHz

HD: Seagate 160GB

Grafička: MSI GT630 2GB DDR3

 

Kako bi radio csgo na ovoj konfiguraciji, koliko bi bio fps?

Live and let die


 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Zanima me da li neko ima iskustva sa  Xeon E5440/E5450 (tj Q9550/Q9650) procesorima u smislu fps-a u CS:GO? U pitanju je mod za 775 ploce da mogu podrzati  socket 771 Xeon procesore pomocu stickera, a Xeon procesori su daleko hladniji od obicne Qxxxx serije, a da ne pricam o ceni ... Hvala

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...