Jump to content

DEFUSE OPEN #2


juricM

Recommended Posts

dobar turnir,ajde masine su sredjene ok su radile...igralo se na ONLINE serverima sa 30 pingom :/ i to je ok,samo da nije kasnio ovoliko,jedva sam dosao kuci koliko nisam video na ochi :/ nema veze,bilo je extra :)

gg bgd ! :D

GG MKD ZETE ! :)

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

Prvo bih hteo da se zahvalim ekipa moje su dosle, pa onda da cestitam BGDonLINE-u na sjajnim partijama i osvojenom turniru,

GG kasade, bravo coontrol, e-frag, Svaka cast ZILJBERTINJO, hvala migz1-ju na pomoci oko ekipe i e-fragu oko servera i pomoci na organizaciji, naravno gojko koji je spavao skoro kao i ja.

Zaista sam se potrudio da turnir koliko toliko bude dobar kao i svaki prosli, neke stvari su dovele do toga da kasni katastrofa (emicin komp je pucao 5x pre meca, hardovi su bili skoro puni i nije bilo mesta za neke stvari, serveri za cs go su dosta komplikovani itd) ali verujte mi da takodje 2 dana nisam oka sklopio kako bi sve bilo u redu i opet nije bilo.

Jedan od poslednjih turnira u mojoj reziji, drago mi je da smo se opet okupili u tolikom broju i sto su ljudi dolazili da gledaju.

Jos jednom izvinjenje svima kojima nesto nije radilo i vidimo se verovatno na nekom od sledecih turnira :*

Edited by DEFUSE.Maksnet juricM
Link to comment
Share on other sites

jure samo ti organizuj turnire,ne krivim ja za tebe nista ,nisi ti kriv sto kompovi nisu radili,nova je igra,novi problemi dok se ne uhodas,,eto za sledeci put da se zna...da je 1.6 lako bi ti to organizovao :) meni su samo serveri smetali,sto nije bilo lan..iskreno samo to,sto je kasnilo ili sto je pucalo,navikao sam za sve ove godine :)

tebi jure svaka cast <3 :*

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

Da nije bilo problema sa emicinim kompom, turnir bi se zavrsio u 19h fazon. Sto se mene tice sve je bilo odlicno, masine su radile super. Svaka cast na cimanju Jure :).

gg svima, pogotovo Diskacima :)

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...