Jump to content

WTS neverovatan acc.... (ashes / legendary / brdo achivs)


Rixta

Recommended Posts

Pozdrav narode... nakon 8 godina sam odlucio da prodam svoj account... razlog prekidanja je jednostavan... vise nisam klinac i selim se tako da ga definitivno prodajem (bez trade itd).Sto se celokupnog accounta tice imam sledece na njemu:

Hunter 90 lvl (blue heroics + few epic items).

Warrior 90 lvl (protection) blue heroics + few epics).

Druid 85 lvl (restoration / balance) full epic spreman za lvlovanje

Shaman 70 (full BiS twink) (guild master top EU twinking guilde sa aktivnim 25 raiding team-om , vrlo postovan twink u Evropi.

Mnostvo low lvl likova (Imam skoro sve heirlooms na akauntu)

Kao sto znamo svi karakteri dele achivmente / mountove / titule i ostale gluposti pa cu navesti sta ima account pa se vi odlucite sta cete igrati.

Achivment points: 12485 (37 FoS) - sto se achivmenta tice uz malo truda moze da se ide lagano na 15k posto su uglavnom teski uradjeni... na hunteru koji je main datumi se poklapaju sa pre nerf kilovima kao sto je npr skoro kompletan TBC (15/10/2008) itd.. black temple , tempest keep , hyjal , ssc itd sve uradjeno pre nerf.Takodje i za WotlK / Cataclysm.

Mounts: 114 mountova (skoro svi achivment mountovi od najboljih izdvojicu ASHES OF AL'AR (TK fenix) , AMANI WAR BEAR (stari zull aman medved) , MGT ptica , STRATHOLME mount , RAVEN LORD , itd itd stvarno mnogo retkih stvari.

Titule: 46 titula (od retkih titula izdvojicu Savior of Azeroth , Hand of Adal (ne moze se vise dobiti) , Champion of Naaru (ne moze se vise dobiti , Loremaster (svi questovi odradjeni u igrici) Blackwing Bane , Of the four Winds , Firelord itd itd...

Pets : 149 petova (mnostvo retkih itd)

Reputacije (47 exalted reputacija) , reputacije iz TBC-a uradjene sve 15/10/2008 pre nego sto su achivmenti i izasli takodje i Vanilla reps.

Na account-u se nalaze naravno i legendarni itemi (1/2 warglave na warrioru i Thunderfury) dok na hunteru imam Thoridal (KJ bow iz Sunwell-a legendary).

Na svim likovima (narocito na hunteru) banka je puna old school stvarima od gear-a (tbc full / wotlk full / cata full sve BiS gear pre nerf) do stvari koje imaju 0.1% drop chance (head za pretvaranje u gnome sto mi je trebalo 5 meseci farma a rare spawn je 0.01%).

Ovo je samo ukratko sta se nalazi na accountu , ukoliko ste zaintaresovani za acc okrenite na 0628329751 da se dogovorimo oko cene i daljih informacija ukoliko vas zanima nesto... Imam sve informacija naravno od SQ , CD keys , Kopija licne itd tako da nema problema sto se toga tice. :)

Edited by Rixta
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...