Jump to content

WTT/WTS


Agentbrut

Recommended Posts

Prodao bi account ili tradeovo. Na accu ima dosta zanimljivih stvari kao i 13k golda atm, nikad banovan niti suspendovan, drugi sam vlasnik i u dobrim kontaktima sam sa prvim. Od INFA posedujem SQ+CDkeys + vam ide Blizzard Authenticator za dz na acc.

Paladin armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/frostmane/Velor%C3%A4/simple , znaci kao sto vidite 8455 achi poena, dosta dobrih mountova npr. White Hawkstrider, Swift Brewfest Kodo, Raven Lord, Vial of the Sands, OS 10/25 mounts + Ulduar 10/25 achiev+ Winterspring Frostsaber i Swift Razzashi Raptor i Swift Spectral Gryphon, ukupno 95 mountova, takodje ima i 30 exalted reputacija i 77 companiona, ima dosta retkih mrzi me da nabrajam. Full opremljen sa flaskovima + fortune cookies i +1200 str potovima, spreman za ds hc progres, trenutno je 4/8hc i ima dobru gildu koja je sad 6/8 ja mislim, stalan slot za raid! Od PvP geara ima skoro full cata fale mu trinketi relic i boots, oko 2k honora na njemu, 22 FoS na njemu i 22 titule, ima ih raznih mrzi me da nabrajam. Ima takodje i offspec prot i fali mu po koj deo da bi mogao da tankuje DS normal. Takodje ima i transform iteme ako se lozite na to, Orb of Deception, Orb of Sin'dorei, Leyara's locket, Iron Boot Flask, Gnomeregan pride, Kalytha's Haunted Locket i Time-lost Figurine. Dosta oldschool materiala u BS-u i vise od 80% epic gemova u JC moze da kraftuje!

Mage armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/frostmane/Velora/simple , sluzi vise kao PvP alt 7 titula i jedini mount vredan pominjanja je Fosil Raptor od arheologije i Drake of the West Wind, Engi/mining 525+archeology 525 i First Aid 525, trenutno nema guild. Oba charactera imaju 1900+ xp u areni pa mozete naci malo bolje partnere, takodje ima i PvE gear ali nije vredan pomena posto su itemi 359 ilvl, iz proslog patcha nije taknut u vezi PvE-a.

Shaman armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/frostmane/Shockcom/simple , nista specialno samo char za lvlovanje.

Tradeovo bi se iskljucivo za castera i/ili hilera i/ili rogue-a, character MORA biti Ally, server je nebitan ali Sylvanas je veliki +, mora takodje imati isti raid progress ili veci od paladina i mora imati PvP opremu. Achievmenti isto ili vise od pallya isto tako i sa titulama/mountovima/FoS-ovima. Mage ne dolazi u obzir nikako, moze i neki hunter da prodje. Rbg rating i ne gledam toliko ali + je ako imate 1600 achievement, dalje mi nije bitno.

GAME TIME

Source: 60 Days

Expires: 5/9/2012 15:37

Takodje bih molio da mi se Diablo 3 selleri i ostali likovi ne javljaju posto to ne igram i ne donosi vam nista ako mi to nudite uz trade!

Povoljno bi bilo i da vas bude uplacen do slicnog vremena.

Ako ste se pronasli gore i vise nego sto treba moze da padne i DOPLATA!

U vezi PRODAJE accounta, cena po dogovoru, molio bih samo razumne ljude da mi se javljaju.

Kontakt: Skype: "ultr4mark1c", ili PM ovde. Inace iz Beograda sam i trade/sell bi se vrsio ISKLJUCIVO iz ruke u ruku u nekom internet-cafeu kod Vukovog spomenika, ako niste iz Bg-a ja ne mrdam nigde, vi dolazite ovde.

Edited by Agentbrut
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...