Jump to content

Repoting MareBG1


Astora

Recommended Posts

Decko je izgleda mnogo nervozan,razumem jebi ga vrucina je...vidim i voli anal...ali druze na tvoju zalost ja nisam gay...Pitaj tvog matorog prvo i kao sto sam ti vec rekao navuci njega..A posto si toliko 1.nevaspitan 2.Nekulturan 3.Bezobrazan ide jedan report zbog tvog ponasanja (NICIM IZAZVANOG) ..A ako vec toliko hoces da dodjes,slobodno dodji u Indjiju ali ne znam kako ces iz nje izaci.. 4.Reci mami i tati da te posalju nazad u skolu da naucis da razgovaras,da naucis da pises..Ne zelim ovde da se prepucavam ,niti sam ista rekao ,uradio poslao covek PM nicim izazvan i vredja...Screenshot je tu

debil.jpg

Link to comment
Share on other sites

Znam da ima,hteo sam i da javno pokazem koliko je covek retardiran..Kao drugo "jebace mi sve sto imam"..Ja imam 2 dece ..Cerku 6 godina sina 4 godine za te dve stvare bih ubio coveka bez ikakvog problema i NE ZELIM da mi se te stvari diraju..Da sam coveka napao pa i da razumem ali coveka nisam pipnuo i napao me..

Link to comment
Share on other sites

Astora, ti kazes da ga nisi pipnuo a ipak u temi ''Trebami pomoc oko WOW'' ga napadas da je nekulturan, dosadan, etc.... Koliko god da je on ispao nepismen, dosadan, whatever, ako ne zelisi problem, nisi trebao da se oglasavas na ovaj nacin. Mozda si hteo da isteras neku pravdu, ali ostavi to moderatorima, nema potrebe za internet Konanima.

Link to comment
Share on other sites

ти човече имаш породицу и нервираш се око овога?

замисли да је с' друге стране компа клинац од 14,15,16 година... зар није мало безвезе да се ти у твојим годинама свађаш са таквим "имагинарним" ликом преко интернета?

Edited by ратлук`
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...