Jump to content

Smite


K0baya

Recommended Posts

Prca me u mozak ovaj RuR search, unapred se izvinjavam ako je bilo ovo.

Je l' probao neko ovu igru?

Ono, nije zamena za Dotu2 ili LoL, nikada i nece biti, ali je prilicno zanimljiva.Svidelo mi se deo sto su Bogovi u pitanju (Hindu, Grcki, Kineski, Egipatski, Skandinavski).Za sada ih nema mnogo.

Video sam je na nekom gaming "sajmu" pre par meseci i bio sam u fazonu "Ah, ovo je fail u najavi", medjutim probao je pre par dana i prijatno se iznenadio.Imao sam problema sa interfejsom, naravno, kao i u svakoj MOBA igri, dok se navikne covek na shop i slicne stvari.

Prilicno je brza igra, level 20 je max, shop kada se skonta nije ni malo komplikovan, nema kombinovanja 30 itema da bi napravili sange i yashu - vec se samo kupi jedan item (recimo, neko oruzije) i krece se od prvog "nivoa" tog oruzija - primer: daje 30 hp-a i 5% physical penetration, zatim se uprade-uje na sledeci "nivo" - 75 hp-a, 15 dmg-a, 10% armor pen., pa na poslednji nivo - 150 hp-a, 50 dmg-a, 20% armor penetration.Mora da se igra timski, ako neko hoce pobedu - ne moze da se farmuje 56 minuta sa namerom da soliras celu protivnicku ekipu.U sustini, prosecna partija i traje do 40-45 minuta.

A da, sto se tice farmovanja, dokle god stojite pored kripova koji umiru, dobicete gold (mislim da je 75% manje u pitanju - ne vidim to kao losu stvar), a kada ubijete kripa, naravno, dobije se full gold.Gold se ne gubi kad se umre.

Klasican dota/lol stil igre - 3 lejna, po dve kule na svakom + phoenix (creep spawner) + minotaur (Ancient).Ima sume, svaki creep pack u sumi ima neki buff (hp regen, mana regen, speed, cdr, povecan dmg, povecan dmg, povecan defense).

Combat je malo confusing u pocetku, ali posle se navikne.Nema crosshair-a, pa moze biti teze sa ranged herojima.Inace, ranged heroji nisu kao u doti/lolu, klik attack na nekoga iza i ovaj lupa, ako mlatite nekoga, a taj neko pobegne iza kripa, vasi projektili udaraju tog kripa.Nema targettinga, u kom pravcu mlatite - ako se neko nadje tu, njega udarate. :)

Pored hero abilitija, ima i par koji se kupuju(u partiji, naravno), neki su pasivni, a neki su on-use i imaju malo veci cooldown.Recimo, pasivan 10% movement speed, ili 25% reduced death timer...A ovamo on-use, sprint (ghost iz LoL-a) ili neka vrsta enrage-a.

Evo i ovaj review, pa ko hoce nek gleda/odslusa. :)

Malo edita.

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

kolko mi je dobar trailer delovao tolko sam se smorio ingame. igram i dalje ali me par stvari izludjuje

1)brze trcis unapred, sporije levo/desno a katastrofalno unazad. kad hoces da pobegnes od nekog mozes ili da bezis na slepo.. ili strafe i da ides sporije... ekstremno retardirano

2)hitbox za melee je katastrofalan.. znaci trcim za nekim da ga peglam.. otprilike sam ga sustigao po zdravoj logici da mogu da ga udarim.. i omasim attack, cim udaras OPET sporije trcis i tako... sam sebe kajtujem [:D]

3)igra je za 5 igraca i dali su 5 besplatnih heroja.. jos je beta u pitanju... prvih 6-7 partija uvek kukanje ko je uzeo sta

4)itemi i buildovi su jako ograniceni

aj ostavite nickove pa da se addujemo

ingame: Guarana

Link to comment
Share on other sites

Fejlovao sam jako 2 partije sa Agnijem, al' je zato uvek tu Ymir da mi vrati skor na normalu :D

Problem je što su tenkovi prejaki, bar ja imam takav utisak. Nije mi se desilo za sad da izgubim partiju sa 4 tenka + Ra/Hel/Agni, a odigrao sam 7-8 sa tom kompozicijom...

Do duše, odigrao sam samo 30 partija za sad, možda i nemam realnu sliku o metagejmu, al' za sad je tako.

Edited by Atomic
Link to comment
Share on other sites

Smite beta key giveaway

LINK

8f18a9a32148c4e0be53e96552e60640_content_large.jpg?v=0

Svakog dana pocevsi od 27. juna do 3. jula dele se po 100 kljuca po principu registruj se i uzmi kljuc. Na datom linku imate 7 linkova za odredjeni dan kada mozete uzeti kljuc.

LINK

Kn0wl3dg3 15 p0w3® , 4®m ur53lf

Link to comment
Share on other sites

Onaj Ymir je nerealno tvrd heroj, jeste tank ali ga je nemoguce ubiti na low lvl-u u 1v1 borbi. Nas trojica smo morali da ga navatamo iz sume da bi ga ubili, i juce sam igrao jednu s njim, bukvalno sam trcao od neprijateljske baze do svoje dok su me rokali protivnici i jedva pola healtha da su mi skinuli usput.

Jos 1000 poena i da uzmem heroja \o/

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

do lvl6 je bas pubstompovanje.. na lvl7-8 vec svi imaju nekog unlocked heroja i igraju bar 2x bolje. recimo bas taj kombo smo mi facerollovali sa vimanom i kali. kali krene gank od pozadi, ja proletim do RA sa prvom, naravno svaki Ymir baci onaj led po podu, koji se dodguje ko keks.. cao RA dok se sastave.. posle ovog peglaj lagano, nema bezanja

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sa Kali prvi put fejlovao zestoko, jer recimo, dugo nisam igrao arenu u WoW-u i strejfovanje i okretljivost su mi ocajni, mada jeste ubica.

Viman? Mislis Vamana?

250px-Vamana.jpg

@edit:

Dzanki, ti verovatno znas iz LoL-a, je l' ima i ovde neki shortcut da apgrejdujem skillove kad je lvl up? U LoL-u je bilo ctrl+q/w/e/r, pa mozda postoji nesto slicno ovde, da ne moram stalno da pritiskam K i ulazim u skill prozor i klikcem.

Edited by kreator_

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

vamana, jbg lapsus dinosauris .. evo i zasto

ko sto rece kobabaja F1-2-3-4 peglas i eto.. mada iskreno ja ostavim ukljuceno... u vecini slucajeva sljaka ok, sem ako hoces bas neki poseban build

ja sam mislio da cu failovati sa kali.. i krenuo da stompujem lolz... isto sa ymirom.. niko od 1-4 levela nije hteo da ga pickuje pa meni zapadne.. a cool je

artemis(rangerka) mi je izuzetno dosadna...farm farm farm farm farm...

ra se counteruje izuzetno lako, mada ga je jebeno sjuriti 1v1 zbog onog blinda/slowa

wukong je iritantan do jaja... ali zato uzmes ability onaj sto skida CC+imunity 2 sekunde.. i cao.. cela fora mu je leap+ult+pegla.. kad skines ult, napeglas ga ko keks

i ostali mi imaju neki opicen balans.. agni ima onaj firewalk ili kako se zove.. ko blink jebote.. nema leba da ga stignes..

Link to comment
Share on other sites

Artemis je dosadna, iako sam bas razbio s njom, samo sam drzao distancu, i prakticno auto-attackovao, a pocetnicke partije pa ljudi ne znaju ko je tank da ga ne fokusiraju.

Wukong zaista jeste iritantan, ne daj boze da dobije par killova na pocetku, ubije mi iz 2 udarca, a i uglavnom, ne znam kojim cudom, sam naletao na jako dobre Wukonge, likove koji zaista paze kako igraju i ne trce glavom bez obzira kao mnogi totalni pocetnici sto su bili u timu.

Sace 6. lvl, trenutni skor mi je 6:1 + 5 partija gde mi je pucala igra na pola.

E da, sad videh snimak sa novim herojem, Guan Yu, koje zlo covece, kontam da u 1v1 borbi ce biti nepobediv

Edited by kreator_

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam igrao samo Wukonga, pa sam skupio poene za Hada.Nekad i Kali.Artemis me smara jako, a svi uglavnom instalockuju Ra.

Svidja mi se Wukong, bruiser style n shit like that.A Hadov ulti = Galio.I "AP" tank je.

Inace, koliko sam primetio, Sobek je kul.Ima dobar initiate i izdrzljiv je.

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Meni je ortak rekao kad skupim favor da uzmem odmah bez razmisljanja He Bo. Je l' igrao neko s njim?

Jos jedno pocetnicko pitanje. Kako funkcionise sistem sa herojima, je l' se menja na neko vreme postava ovih 5 ili su oni stalni pa vremenom i partijama uzimas sam nove?

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

He Bo-ov ulti ti je kao Morphlingov wave.Samo pravi previse dmg-a. xD Baca neke vode po zemlji, ako ide preko njih, brzi je, dok je protivnik sporiji itd.

Nisam igr'o s' njim, al' sam igr'o dosta protiv njega.I ono, ne mozes ga uhvatiti.Ako nekog He Bo-a na'vatas, to znaci da lik koji igra s' njim je retardiran.Odlican ganker, odlican utility i nenormalan survivability (zbog escape ability-ja).

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...