Jump to content

Varvarin Tournament #3 GRUPE,SATNICE,REZULTATI,HLTV


Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ajde ne mracite vise, da je zbog mene turnir otkazan nije, vec zbog tvojih drugara iz Nisa negro.

Nisu mogli da dodju jer su previse iznervirani zbog dpsa...

Svaka cast kcnu, maksnetu, dps-u koji su se cimali do zadnjeg trenutka...

Stavi Lock.

Pazi ovako diras mi drugare pa moram da ti kazem i ja nesto :) To da je turnir otkazan zbog nasih drugara iz nisha je netachan odgovor... Turnir je otkazan zbog nas tj dps ^^ Ja iskreno necu da ulazim u to da li su nekom ukrali kola ili on laze i iskreno puca mi kurac... Ali nemoj da iznosish lazne informacije da je turnir otkazan zbog NSB-a ... Momci su hteli da dodju ali kad su culi da Moji bivshi mejtovi Nece doci i da gospoda Bugari nece doci zasto bi i oni dosli... I kakav je to turnir sa 6 ekipe :)

Edited by DEEPiNSIDE DUKYNHO
Link to comment
Share on other sites

Posto nemam trenutno svoj telefon dao sam mu od druga a u to vreme kad me je zvao ne znam gde je bio on...

Ja sam ceo dan trazio ekipu za zamenu za dps, i na kraju oko 11 sati uvece sam je nasao, i u to vreme NSB je javio da nece dolaziti samo zato sto su iznervirani, ja sam ih molio da ne ispale turnir, ali eto...

1970

Link to comment
Share on other sites

Ajde ne mracite vise, da je zbog mene turnir otkazan nije, vec zbog tvojih drugara iz Nisa negro.

Nisu mogli da dodju jer su previse iznervirani zbog dpsa...

Svaka cast kcnu, maksnetu, dps-u koji su se cimali do zadnjeg trenutka...

Stavi Lock.

A brate pojeo si pljeskavicu od soje sto si dozvolio da ti placaju ekipe na ruke i to je to ... otkazao sam dosta obaveza da ne bi ispalio iako smo do zadnjeg minuta trazili petog samo da ne ispalimo tur ... cimali smo bjeku bukvalno noc pred turnir ...

uglavnom nauk za sledeci put

Link to comment
Share on other sites

A brate pojeo si pljeskavicu od soje sto si dozvolio da ti placaju ekipe na ruke i to je to ... otkazao sam dosta obaveza da ne bi ispalio iako smo do zadnjeg minuta trazili petog samo da ne ispalimo tur ... cimali smo bjeku bukvalno noc pred turnir ...

uglavnom nauk za sledeci put

Sad mu daj adresu da ti posalje opremu !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...