Jump to content

east/west


chegster

Recommended Posts

Kada je napravljen east/west sistem mozda je west bio nesto bolji u tom momentu, sad citam kako svi kenjate, da izvines, kako su budale oni koji su ostali na eastu, gde smo, jelte, i smesteni na pocetku, i verovatno nam je tu i mesto. Zasto bi iko mislio da je west nesto boji kada je polovina easta presla na west, samim tim napravila east 2? Jel vi mislite da ste neka uzvisena bica, ili da ce vam automatski upasti pro likovi u vas tim, a u drugom timu biti idijoti ako predjete tamo?

Ako je west ikada bio bolji od easta, u sta ne verujem bas, jer ne moze da se globalizuje da neke nacije generalno numeju a neke druge umeju, vise nije tako, jer je west corrupted od strane vas i vama slicnih koji ste presli :)

Meni je iskreno drago sto sam ostao gde pripadam, zao mi je sto je par ortaka preslo, i sad im se ne daju pare da se vrate, pa su vecinom i prestali da igraju jer nemaju sa kim :/

Bas me zanima sta cu sve procitati na ovu temu, i koliko umishljenih wet dreamova imamo u srbiji...

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

West je bio bolji prvih mesec dana posle splita.Posle je postao (blago receno) uzasan.Bar za solo queue.

Sto zbog Rusa i Poljaka koji su bezali od...Rusa i Poljaka.Sto zbog fanboyeva koji su jurili za njihovim Shusheiem i ostalim top ekipama.

Fora je sto si na eastu imao Ruse i Poljake koji su te trollovali.A na westu su to bili Francuzi, Spanci i Nemci.Pa kad su svi "pobegli" sa easta na west, na jednom serveru si dobio sve te trollove.

Nocna mora za svakog solo igraca.

Ko je izdrzao 2-3 meseca na eastu posle splita, izdrzao je.Sigurno mu je tada, a i sada, bar, 2 puta bolje.

Opet, ovo je neko moje misljenje jer sam ja igrao samo solo.Bar sto se tice ranked partija.

Normale sam igrao i solo i team i ne mogu da se zalim tu.Mislim, normal...Ko jos igra to ozbiljno. :tf:

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

ma meni je simpatican njegov nick pa ga pominjem kao "pro igraca" ali je u sustini moglo biti bilo koje pro ime :)

samo mi nije jasno kad covek hoce da organizuje lepo turnir, i normalno organizuje ga tamo gde jeste nasa grupa, biva ispljuvan jer "SVI NORMALNI (citaj pro valjda) SRPSKI IGRACI NISU LUDI DA IGRAJU NA EAST WTFFF??!?@!?"

To je kao da reprezentacija engleske recimo igra na prvenstvu juzne amerike u fudbalu?

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

ma meni je simpatican njegov nick pa ga pominjem kao "pro igraca" ali je u sustini moglo biti bilo koje pro ime :)

samo mi nije jasno kad covek hoce da organizuje lepo turnir, i normalno organizuje ga tamo gde jeste nasa grupa, biva ispljuvan jer "SVI NORMALNI (citaj pro valjda) SRPSKI IGRACI NISU LUDI DA IGRAJU NA EAST WTFFF??!?@!?"

To je kao da reprezentacija engleske recimo igra na prvenstvu juzne amerike u fudbalu?

cekaj oces da ti dovedem dulia na topic?!? jel to hoces?!? kako isto FUK SIK... SOLO QUEUE... to je kao da vidic hoce da igra u premijer ligi umesto u meridijan super ligi... wait woot?!?

nemam pojma za turnir niti imam vremena ali ako vecina ljudi igra na westu sledi da je bolje organizovati turnir tamo...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...