Jump to content

E-FRAG LAN ZAVRSNICA


iAN

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ali evro je 108!

:)

Rale Legendo uplate su bile u dinarima stoga ce i isplate biti u dinarima to 400 e se podrazumeva da je 40 k djunti :) A posto se momci nisu ugradili nista red bi bio ko osvoji da ih nesto i pocasti mislim na organizatore posto ako se sete ljudi svaki mec je neko sudio, znaci odvojio je neko svoje slobodno vreme kako bi sve bilo po ps i organizacija je bila na zavidnom nivou te isti ti org zasluzuju pohvale a ne da ih neko napada :) Kako e Rale kako e legendo?

Link to comment
Share on other sites

24x 3000 = 72000

400e 1 mesto

200e 2 mesto

ostaje 12000

zakup igraonice + hrana i pice ljudima koji ce se truditi da sve prodje u redu je ukupno 15000 sto znaci da mi dodajemo 3000 iz naseg dzepa...

tako da mili moj nemoj da se sekiras oko kradje :)

auuu svaka vama cast, koliko ste se cimali jebote oko svega i na kraju da ne uzmete ni dinar.svaka cast stvarno :D

Link to comment
Share on other sites

UKOLIKO EKIPE NE IZMIRE DUGOVANJA PREMA NAMA (UCESCE NA TURNIRU) NAGRADE CE BITI SMANJENE.

EKIPE KOJE NISU PLATILE TURNIR SU:

1. NEWAVE (3000 DINARA)

2. DEEPINSIDE (2400 DINARA)

TOLIKO, POZDRAV OD MENE !

Koliko ja znam nije dps duzan 2400 nego 1800... Jer sam ja platio 600 i lik iz bg-a je platio za bossa 600 dinara tako da ono ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...