Jump to content

Problem - do cega je ?


ultranumb_

Recommended Posts

Ovako , od pre nekih mesec dana mi se desava sledeci problem : zatrese se slika na 2-3 sekunde i skroz nestaje (uglavnom se cuje zvuk u pozadini) bude crno , mogu da alt+tabujem na neku drugu stavku ali kada se ponovo vratim na istu posle 10 sekundi se desi isto ali ovog puta skroz trokira i jedino sto mogu jeste da restartujem pc. Mislio sam da je softverska greska , juce sam sa xp-a presao na windows 7 (formatirao ceo hard)ali se problem opet javlja. Upravo dok sam kucao ovu temu na firefox-u opet se to desilo sacekao sam par sekundi i na monitoru je pisalo "out of range" restartovao sam pc i nastavio da kucam ovo. To se uglavnom desava na malo zahtevnijim igricama (ali ne ni nesto preterano na primer League of Legends,PES 2012),ali evo i u slucajevima kao sto je sada ovaj na burek forumu. Izmerio sam temperaturu procesora oba jezgra su po oko 50 stepeni. Danas sam bocnuo jos 2gb rama ali ni to ne pomaze.

Evo i konfiguracije ako nesto znaci :

LG FLATRON L194WS je monitor

hxxp:|| www. dodaj. rs/f/2n/Bp/44yS9pzL/konf. png

Na istoj ovoj konfiguraciji sve je to ranije radilo lepo,cak i na staroj grafickoj (nvidia 8600gt), ali sada naglo padne fps u tim igricama i nestane slika ... (btw CS mi na primer normalno radi)

To bi bilo to sto mogu trenutno da se setim , ako vam treba bilo koja informacija pitajte odgovoricu vam. Unapred hvala!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...