Jump to content

Turnir (Bitka za bebe) - misljenja ...


Recommended Posts

E ovako drugari . Dosao sam na ideju koja ce nadam se biti dobro ispracena od strane nas (igraca PES-a) . Da ne duzim , evo o cemu se radi ...

Svi znate ili ste na televiziji culi da su nam potrebn inkubatori za bebe , ko nije cuo evo moze pogledati sajt http://www.bitkazabebe.rs/ ... Dosao sam na ideju da svako ko zeli da igra turnir na kome NECE BITI NAGRADA (mozda ce biti samo pehar) , vec ce sve pare ici na racun "Bitka za bebe" ... Pokusao bih da se dogovorim i sa igraonicom da ne uzmu nista za igranje , i pokusao bih da nadjem neke sponzore nadam se da humanih ima ...

- Ucesce na turniru iznosilo bi 1000 rsd (znam da je 1000 dinara nije mala para , ali takodje mislim da mozemo da ne izadjemo i popijemo 2 soka , ili popusimo 3-4 pakle cigara i eto ucesca ... )

- Popricao sam sa nekim drugarima koji ove turnire igraju , neki su za , neki ne , ali uglavnom ova tema je samo da vidimo koliko nas moze da se skupi , pa ako ideja uspe otvoricu temu sa detaljnim stvarima oko turnria (igraonica , datum , vreme etc etc ... )

-Dakle slobodno napisite svoja misljenja samo nemojte da lupate gluposti jer ovde im nije mesto , ovo nije turnir za nas , vec za bebe

- Dodjite da se druzimo i pomognemo , ovo nije mnogo ali je ipak nesto !!!

- Ko zeli da pomogne moze da mi se javi , svaka pomoc je dobrodosla !!!

- Ko zeli da igra neka ostavi ime i prezime da bi znao koliko bi otprilike ljudi doslo !

HVALA

Igrali bi :

1) Stefan Milivojevic

2) Nemanja Smiljevic - Neka

3) Bosko Nikolic

4) Milan Mihajlovic

5) Aleksandar Alijevic

6) Jeremic Milos -Jerema

7) Marko Stevanovic - Tweety

8) Marko Vignjevic - Vignja

9) MakiBor ?

10) Milos Milicevic

11) Goran Rebic - Rebba

12) Filip Panic - Sheva

EDIT !!!

NAGRADA JE OBEZBEDJENJA , ZAHVALJUJEM SE MIHAJLODC-u !!!EDIT !!!

Edited by Kure.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...