Jump to content

WTS Shadow Priest


Grexus

Recommended Posts

Prodajem Undead Shadow Priesta na Al'akiru. PvE gear je 394ilvl(4/5 t13 set), ima i neke 397 iteme za holy, koje nisam koristio. Dragon Soul je uradjen 8/8 shto podrazumeva Destoryer's end title. 8500 Achiv poena, 32 titule ( Destroyer's end, the Seeker, The Diplomat, Crusader, the Astal Waler, the Light of Dawn, takodje 39 reputacija na exalted, dragonmaw clan jedno 10k fali do exalted, i do istoimene titule ), mountova oko 60 (ironbound proto drake, rusted proto, amani warbear...), petova isto toliko. 10000 g. Profesije: Jewelcrafting/Enchanting ( ko ima vremena, gold ide jako dobro, dve najjache profesije). 14Feats of Strenght. http://eu.battle.net/wow/en/character/alakir/Grexus/simple

Na istom serveru imaju BoA itemi za lvlovanje rouga, i svih castera, par lowlvl altova.

Na Zenedaru je Death Knight 85lvl, Human, koji nema nishta znachajno od geara. Takodje, na Auchidoun serveru ima warrior50 i DK75 lvl, takodje sa BoA gearom.

Prvi sam vlasnik accounta, imam sve potrebne podatke (SQ/SA, Email, Authenticator Key... ). Takodje, account je uplacen josh nekih mesec dana.

Nikakav trade me ne zanima, zhelim iskljuchivo da ga prodam. Sve ponude mozhete slati na Skype: ivan.grexus93 MSN: ivan_grexus@live.com ili telefon: 0646425834 (molim vas, iskljuchivo poruke, nisam uvek u situaciji da odgovorim na poziv).

Edited by Grexus
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...