Jump to content

TT Toughpower 775w, SODIMM DDR2 (2x2gb),ECC DDR2 (2x2GB), LOGITECH MX3


gsm

Recommended Posts

1) Kingston SODIMM moduli od 2GB DDR2 (tacna oznaka KVR667D2S5/2G) - novo, neotpakovano. Napismeno garanciju nemam posto je uzimano za firmu sa gomilom drugih stvari, ali verujem da nije problem preko sn-a (uvoznik: Kim Tec D.o.o). Imam ukupno 2 modula (prednost onome ko uzima oba) Cena - 1750din komad

2) Serverska memorija Apacer, 2 modula od po 2GB DDR2 (2GB ECC PC2-5300, oznaka AP2048HP942A), na kutiji pise Brand specific Memory Module (for HP/Compaq Workstation), Windows 7 Compatibile. Memorije je prakticno nova, samo otpakovana al` se ispostavilo da ne odgovara za masinu za koju je uzeta (tj. kupljena pogresna memorija), pa nije ni koriscena, jel (uzimano za firmu kao i prethodna stavka pa nemam napismeno garanciju, ali pretpostavljam da nije problem preko sn-a - uvoznik EWE Computers, uvoz od 2011. tako da je sveze [:D] ). Cena - 45eur komad ili 85eur oba

3) Logitech MX3200 odlican wireless komplet (laserski mish & tastatura)

http://assets.logitech.com/external/logitech/index.cfm?pageid=224&optionid=78&vpath=Cordless%20Desktop%20MX3200%20Laser

Komplet kucno koriscen, dobijen na poklon svojevremeno pa nemam garanciju a mislim da je istekla (valjda je bila 2g, a inace uzeto u CT-u). Ispravno, a sto se stanja tice generalno ok tj standardni tragovi upotrebe na wrist rest-u, malo izlizano slovo A i polomljena nesrecnim slucajem pozadi jedna ona nogica za podizanje nagiba - meni nije smetalo posto to ionako ne koristim (nadjoh pre neki dan tu polomljenu nogicu pa dajem i nju [:D] ako neko zeli da zalepi). Laserski mis koji ide u kompletu MX600 sljaka ok, izlizana na par mesta ona gumena bocna obloga i stopice bile bas bas dotrajale pa sam ih skinuo pre neki dan kada sam cistio misa (htedoh da uzmem u Gigatronu one Steelseries GlidesMX za njega za nekih 300 din, al` nikako da stignem). Originalnu ambalazu imam negde, al` nisam siguran gde smo je zaturili pri seobi pa ako nadjem dajem sve u full pakovanju. Zainteresovanima cu poslati fotke na mail. Cena kompleta - 25 eur

4) Novo neotpakovano (sve u celofanu fabricki zapakovano/zapecaceno) modularno napajanje Thermaltake Toughpower XT 775W. Pisana garancija na 5 godina (-mesec dana). Prodaje se iskljucivo zato sto masina za koju je bilo namenjeno nece biti sklapana jos barem 2-3 meseca, pa da ne stoji bzvz Cena za cash - 115 eur fixno. Jedina zamena koja bi mi u ovom trenutku odgovarala je za neki pristojan polovan 22" monitor (dobro ocuvan, bez mrtvih/zaglavljenih pixela, sa vazecom garancijom u Beogradu minimum jos 6 meseci, a pozeljno bar godinu dana, dvi ili hdmi). U principu neki odnos koji mi trenutno odgovara je monitor za ~70-75eur + doplata ostatak.

5) Nintendo Wii. Beli, ocuvan, 1. vlasnik, full originalno pakovanje. Kupljen i dodatni wiimote & nunchuck tako da imate opremu za 2 igraca (kontroleri imaju silikonske speedlink navlake), Konzola je bila cipovana, ali posto je laser na dvd citacu pozeo da zeza, nisam se baktao sa zamenom istog (jer vise prakticno nicemu i ne sluzi i nije potreban) vec je konzlola uredno fleshovana pa sada fino sa externog usb hdd-a pusta imidze igara, divx-e, mkv...Radi ko sat Ovo mi nesto nije ni bitno ni hitno da prodam posto se klinac fino igra sa istim, a i ja s vremena na vreme... Imam trenutno neku varijantu za ps3 pe rek`o da malisa eventualno malo i to proba. Zainteresovani saljite ponude na pm, pa ako bude odgovarajucih videcemo sta i kako, a ako ne bude, jednostavno ga necu prodavati [:)] Potencijalnom kupcu svakako moguca demonstracija/proba istog kao i radna garancija (i prebacivanje svog potrebnog sadrzaja [;)] na hdd )

6) Digitus Firewire PCI kartica (3+1, Via vt6306 chip). Cena 450 dinara

7) Nokia Stereo Headset HS-47 (originalni). Samo proban kada je dosao uz telefon i od tada nekoriscen. Cena 550 dinara

8) Samsung Stereo Headset (originalni), nov, crni Cena 500 dinara

9) HF za Samsung (originalni). Dakle u pitanju su in-ear sluske i kablic/adapter sa mikrofonom na standardni 3.5 pa ko voli da slusa muziku moze da koristi i neke druge/bolje sluske u kombinaciji (mada su ove sasvim pristojne). Cena 650 dinara

Inicijalni kontakt na PM. Ne preferiram nesto slanje kurirskim sluzbama. Sto se zamena tice, treba mi neki bolji cooler koji podrzava i 1156 socket tipa Prolimatech Megahalems, Titan Fenrir Evo... Mozda eventualno neki pristojan (nov ili malo koriscen ali dobro ocuvan i pod garancijom) Android telefoncic. Nista ne doplacujem tj moze neka zamena+doplata sa vase strane ili cista zamena za ono sto se nudi u oglasu (sem stavke 5. koja ide samo za cash i stavke 4. koja ide za cash ili zamena za odgovarajuci monitor+cash).

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...