Jump to content

Najnovije Vesti Vezane Za D3


Recommended Posts

OMG

moj EU battle.net je dobio Betu.

random amerikanac sa kojim sam trgovao pre nekoliko nedelja mi je rekao da mu drug radi u Blizzardu i da moze da mi stavi email adresu na friends & family listu, ja mu dao bezveze, iako sam bio skoro siguran da je lovacka prica.

Veceras udjem bezveze, reko' nisam ulazio dugo da vidim authenticator jel radi i dalje, kad pogledam : 30w5aoo.jpg

nije mi stigao nikakav mejl nista, ocigledno je da lik stvarno nije izmisljao , jer samo odabranima iz grupe "friends & family" tako prikace betu bez ikakvog obavestenja.

Neverica.

Edited by Beli Eurokrem
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa mora nešto i za DLC da ostane :)

Piše lepo da će biti u prvom patchu ubačeno, bolje i to nego da odlažu još unedogled nešto što može tako brzinski da se ubaci posle.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ali nije da će da ga rade od nule sad, a i koliko milijardi SC pečova je izašlo nakon launcha igre.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ali nije da će da ga rade od nule sad, a i koliko milijardi SC pečova je izašlo nakon launcha igre.

Ti patchevi gotovo da nisu donosili nikakve nove bnet implementacije, vec samo balans. A ako kazu da nije spremno, verovatno nisu ni zapocinjali pvp. Da jesu izbacili bi ga u beti jos, bilo je na nekom od blizzkona neki pvp ali je to bilo daleko od funkcionalnog (ulavnom roflstompovanje sa barb/dh-om). Od prvog dana su govorili da D3 predstavlja iskljucivo pve iskustvo, dok ce pvp biti cisto for fun. Iksreno sto vise citam njihova odlaganja i objasnjenja sve vise gubim entuzijazam za d3. Da su im igraci zaista u interesu odradili bi sve iz prve, ovako prave isto sranje kao i sa starcraftom2. Scumbag blizzard sta drugo reci.

Link to comment
Share on other sites

Baš sam danas video to za PvP i ne mogu, a da ne pomislim kako su oni hteli u stvari da PvP bude DLC u startu, bio plaćeni ili ne, nebitno. I da bi izbegli rejdž gejmera što kupuje pola igre, pola skida s neta kao što je i sa gomilom većih naslova u zadnje vreme i pljuvanje po izdavaču, su kao smislili da im se kao ne sviđa iako prave igru milion godina unazad.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Novi beta patch najverovatnije sutra. Suska se nesto i o performance fixu, najpre za onaj micro stutter.. Videcemo sta ce biti :)

Edit : sad videh da je Lylirra napisala da ce zbog dodatnih fixeva biti neophodan character wipe . Dakle svi vi koji ste levelovali svoje heroje ovih dana, say goodbye to them :)

Edited by Beli Eurokrem
Link to comment
Share on other sites

sve to ima da vam se obrise nadam se kad se beta zavrsi :D?

Ako mislis na to da li ce svi ti likovi posle bete da predju u retail, naravno da nece, nikad nije ni bilo tako.

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...