Jump to content

e-frag AIMSTARZ


Glly

Recommended Posts

Svakog vikenda bice odrzavani 1na1 turniri, sa simbolicnim nagradama. Ove nedelje nagrada je gaming podloga (nista spec) :). Na turniru mogu da ucestvuju 32 ili 64 igraca iz cele Evrope. Sve detaljno imate objasnjeno na nasem sajtu www.e-frag.net

ukratko;

CounterStrike 1.6 Tournament Details:

Game: 1vs1 CounterStrike 1.6

Buyin: €0.00

Players: 32

Mode: Single Elimination (MR16)

Award: A4Tech X7-200 Mouse Pad

Location: Online (played online)

Tournament Starting time: Sat, Dec 18 2011 18:00 CET

Anticheat: custodia

Tournament Ending time: Sat, Dec 18 2011 21:00 CET

Brackets and Play time/dates: View

Mapcycle

All rounds are played on aim_map

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

Registrujem se na forum, i odem na mail da potvrdim, ali stigne mi mail gde mi pisu neki podaci o accountu, ali nema linka gde da aktiviram nalog... I kad pokusam da se login pokazuje mi poruku "Your account is not activated"

nick ti je luka. ? ako je taj sad sam aktivirao nzm zasto ti nije radilo... prosirili smo na 64 igraca... posto je 32 bilo popunjeno posle 2 sata :)

Edited by mak1.

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

Samo da kazem da je organizacija katastrofa,posto maki kaze da je sam u ovome onda nije ni trebao da organizuje,zapadne mi da igram sa likom iz iraka,i on mi da njegov server da udjem kod njega njemu ping 100 meni 65,lik se blinka po mapi,kazem makiju i kaze lik pa nemogu svidma da udovoljim,sta sam ja tebi trazio da mi udovoljavas? samo kazem da ovako ne moze da se igra jer se on blinka em guta i jos brdo razloga,(da ne isapdne da sam sad sleapc koji trazi zigovre da bi se izvukao nije tacno naravno ). i maki kaze pa nmg da mu dam nas server,pa zasto se onda prijavljivao za turnir kad zna da igra iz pizde materine,znaci stvarno mislim da nije okej prema meni,i stvarno uzas ako samo ti se cimas oko ovolikog turnira toliko...

edit: i mislim da je malo mnogo da ucestvuju igraci van balkana,stim sto nemamo dobra net i dobre servere bas zbog ovakvih slucajeva..

Edited by SHMEKER
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...