Jump to content

WCG


Recommended Posts

Al sam iznapusavao sa slascu na kraju neke fanove SK-a na hltv-u xD

Obozavam play style Nea i kompanije, puni skila i agresivni.

Dobro je sto su ih dobili na kraju, najvise mi je drago sto su jebali onu zenu Get_right-a, on je polu zena i to ruzna polu muskarac lady gaga.

P.S. Neo mi dolazi u goste da pikamo malo u 3D-u.

Edited by zEky

V

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zeki, otkud ti tamo jbt :) prevrnuo sam se kad sam te video na fotkama na goodgame.ru :))

Imas i na hltv.org cak sam se i ja iznenadio sa onim komentarima ;), kao sto kaze Plak ja sam stalno zaposleni wcg sudija. Mogu ti recu u odnosu na proslu godinu u LA mnogo vise sam morao da radim ove godine :)

@Unka

Naravno, pucamo svi zajedno ali morate da vidite uzivo kako coek igra ono je neverovatno

Plak poz -_-

V

Link to comment
Share on other sites

Imas i na hltv.org cak sam se i ja iznenadio sa onim komentarima ;), kao sto kaze Plak ja sam stalno zaposleni wcg sudija. Mogu ti recu u odnosu na proslu godinu u LA mnogo vise sam morao da radim ove godine :)

@Unka

Naravno, pucamo svi zajedno ali morate da vidite uzivo kako coek igra ono je neverovatno

Plak poz -_-

ne zanima me resio sam ga pre 5 godina dva puta 1 na 1 , bolji sam igrac :tf:[:D] slazem se da je najbolji koji je ikad igrao ovu igru , sam nick kaze sve " NEO the one and only "

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...