Jump to content

CSC Seasone One


kdjrtB

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel me ubacujes da ekipe od 13-17 mesta dobijaju 300 dinara ? po 60 dinara dobija svaki igrac ? wtf ? takmicenje koje ce doprineti poboljsanju CS scene u Srbiji ? :(

Cilj ove lige nisu velike novcane nagrade nego rivalitet izmedju domacih ekipa i kontinuitet odigravanja "zvanicnih" meceva. Uostalom vase je da kazete sta vam se svidja a sta ne a na nama je da to popravimo.

GO GO GO GO

Link to comment
Share on other sites

Jel me ubacujes da ekipe od 13-17 mesta dobijaju 300 dinara ? po 60 dinara dobija svaki igrac ? wtf ? takmicenje koje ce doprineti poboljsanju CS scene u Srbiji ? :(

Kao sto vidis postoje nagrade od 1-17 mesta. To je zato, da ekipe koje npr. posle 10 odigranih kola izgube sanse za prva 3 mesta, ne odigraju ostatak meceva iz sprdnje. Logicno je da ove nagrade ne mogu biti motivacija ali gledaj ono pozitivno sto ima ovde. Novac je uvek problem, to nije nista novo.

Ne svidja mi se sto na taj nacin zelis da zaradis za nove siberije! :) uzivaj u hf

Kao sto vidis sav novac od uplata ide u nagradni fond tako da Siberie niko nece kupiti. :)

Link to comment
Share on other sites

nema sta da ne igraju druze oni su platili ucesce 1000 dinara, svi ce igrati sve meceve tu nemoj da se brines. Ako i ne bude odigrano nesto to je svedeno na minimum (1 ili 2 meca). Pogotovo sto kako kazes nema jacih ekipa, znaci svako moze svakog da dobije.

moj savet ti je da izbacis nagrade do 17 mesta, da prvih 8 ekipa ima neke nagrade (5-8 povracaj uplate) a ostalima vise srece sledeci put :D

Link to comment
Share on other sites

Kao sto vidis postoje nagrade od 1-17 mesta. To je zato, da ekipe koje npr. posle 10 odigranih kola izgube sanse za prva 3 mesta, ne odigraju ostatak meceva iz sprdnje. Logicno je da ove nagrade ne mogu biti motivacija ali gledaj ono pozitivno sto ima ovde. Novac je uvek problem, to nije nista novo.

Kao sto vidis sav novac od uplata ide u nagradni fond tako da Siberie niko nece kupiti. :)

LAZE !!! vec je narucio siberiju !!!!!

Link to comment
Share on other sites

prvi put org. videcemo kako ce ici ... videcemo za nagrade jos da malo jace budu prvo,drugo mesto :) Hvala

moj ti je savet da se posavetujes sa nekim ako mislis da ti liga lici na nesto. GL.

KNEZHA_M v2 : jack aj mi reci na koji interp igras?

***2FAST4YOU*** (RADIO): Fire in the hole!

Jack Herer : kablovski

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...