Jump to content

WTS/WTT Rogue


Astora

Recommended Posts

Topic !!..

Prodajem ili menjam dobro gearovanog Assasination/Subtlety Rogue lvl 85 !

Rogue ima 4800 achiev poena,48 mountova od toga brdo epic mountova,Fireland uradjen trenutno 5/7 a sledece nedelje se krece i Heroic Fireland pa ce biti i tu od svega po malo.

Rogue je na Boulderfist realmu i u odlicnom Guild-u se nalazi.

Od Profesija posedujem Leatherworking 525 (sa svim 359 recipes) i Skinnning takodje 525.

Sto se tice opreme...od opreme posedujem PvP 382 ilvl i fali samo 1 trinket 384 da bude potpuno opremljen sve ostalo je 384 i weapons 378s..Sav gear je enchantovan,gemovan i uradjen reforge po potrebi !.

Sto se tice PvE opreme, tu je ilvl 371 dobar pve FL gear ...

Game time je uplacen pre 3 dana (2 meseca) tako da ne morate uplacivati .. :)

Takodje posedujem i 9-10 titula raznih....

Na accountu se takodje nalazi i Night Elf Resto Druid lvl 85 na Ravencrest realmu a oprema nije vredna pomena ,posto me mrzi da se patim trenutno oko tog lika..

Sto se tice Trade-a...Voleo bih da menjam moj account za Warriora ili Huntera (sa priblizno istim ilvl gearom)...Pozeljno bi bilo da je lik na Boulderfist realmu ali svi ostali dolaze u obzir

A sto se tice prodaje ,cena je po dogovoru i za sve se mozemo dogovoriti,ne trazim mnogo ali ga sigurno necu dati za dzabe !!

Ja vise pojma nemam sta treba da dodajem..

U svakom slucaju za sve sto vas vise zanima u vezi account-a ,pusti te poruku na INBOX ili me nazovite na 061/605-82-74 (Zoran) pa cemo se ispricati i dogovoriti.

Pozdrav !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...