Jump to content

WTS/WTT PvP/PvE-Assasination/Subtlety Rogue


Astora

Recommended Posts

Postovanje svima..

Zeleo bih da prodam ili da menjam account na kojem je main char Assasination/Subtlety PvE-PvP geared Undead Rogue :)

Opreme ima dosta....Ruthless za ovu nedelju nisam jos uvek cap a dolazi sreda tako da bez brige.....Resil je 4k trenutno (full enchantovan pvp gear)

Od PvE opreme ilvl je trenutni 368 (6x ilvl 378 opreme) a od srede jos biti (Sto se tice enchanta ..sve je enchant osim Shouldersa posto nisam jos uvek exalted sa therazane -.- )

Flying je 310 %..Mountova ima dosta...i preko 4.500 achiev poena..

od Profesije imam Leatherworking i Skinning (oba 525)

Na accountu ce u novembru biti uplaceno novih 2 meseca game time-a tako da se ne sekirate za igranje !

U najjacem sam PvE raiding guildu na Boulderfist realmu tako da sto se tice raida nema takodje brige

Ima jos dosta toga reci :Pp

Ima i komada 9 titula to sam zaboravio da kazem...

Od alt karaktera imam lvl 83 skoro lvl 84 Night Elf Resto Druid na Ravencrest realm-u

Na Boulderfist realmu imam lvl 64 DK (ima heirlooms),Mage lvl 40 (ima heirlooms),Priest lvl 50 (full heirlooms),hunter oko lvl 20 (ima heirlooms)..ma ima dosta likova i velika vecina su sa nekim delovima heirlooms ili cak full heirlooms..

Sto se tice ostalih informacija sve vam mogu dati na PM ili na broj telefona ---- 061-149-60-62 ..U obzir dolaze SAMO ozbiljne ponude posto mi ne pada na pamet da account dajem za dzabe..Uopste mi nije hitno tako da ne zurim da prodajem...

Mozemo se dogovoriti i da nabacim jos opreme na Rogue ali ce to da KOSTA (batko :P ) "Sve kosta" !!

Ja sam iz Indjije ali mogu doci gde god vam odgovara ...osim na dalje relacije :)

Dajem kopiju licne karte,secret question/secret answer,e-mail i sta vec sve treba ...panta moze da glasa za mene (u zivotu nikad nikog nisam zavrnuo niti mi je to zelja)..

Sto se tice trade-a...U obzir dolaze (mage,hunter,dk,warrior,priest,shaman)---vise bih voleo da prodam ali ako ne uspem onda bi mozda i menjao ali opet nista nije sigurno,NE ZURI MI SE !! :)

Uzgred da dodam..nikad nisam uplacivao RAF game time niti bih taj rizik uzimao u obzir,NIKADA banovan,NIKADA kick,NIKADA nista !!..Cist kao suza !!..Daje code og game time cards koje nadjem ...ma sta nadjem sve cu dati :)

Pozdrav svima..

Izvinjavam se na oduzetom vremenu tokom citanja mog topic-a i nadam se da cemo uspesno poslovati..

Pozdrav drugari !!

Edited by Astora
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...