Jump to content

TURNIR U NS


fatcat

Recommended Posts

Kratak opis gde se nalazi Katakomba :slobodana jovanovica 34, u dvoristu zgrade ili mozes djordja niksica johana 5/6 to je tamo cosak kod dvorista ka banani pa onda odatle da udju samo u dvoriste

Stefan Matori Markovic

:D

lol xD

e

aj dok pises to na ruru

napisi i jovi da se nasisa kurca :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a po cemu je to realno? Par ekipa je iz Beograda takodje kao i mi,mada to je i najmanji problem...Acid i ako je uzeo slobodan dan od posla, morace da odradi ujutru 2 sata tako da stvarno ne znam kako ce da stigne...a nas ste inace prebacili u prvu grupu tj rotirali sa lokalnom ekipom koja tvrdi da SVI rade SUBOTOM ujutru i da niko ne moze da uzme taj dan slobodno...ne zelim da uvredim nekoga ili tako nesto,ali meni to vise lici na izbegavanje konkurencije nego na nemogucnost dobijanja slobodnog dana na poslu. Nebitno je sve,ok ako mi bas moramo da budemo ti sto ce da se cimaju po vozovima od ranog jutra ali bih cenio kada bi se javila neka ekipa koja dolazi kolima(sto znam da mnogi rade) pa da nas zamene...

srešćemo se mi u jednoj mračnoj ulici...

Link to comment
Share on other sites

odakle su Cvele i dotasi u pokusaju? Sta je sa Mips,rekao si mi da su to likovi iz beograda? Pa ako je tako,onda predlazem malu promenu sistema...da prolaze prve 4 ekipe i da se onda igra bo1 do finala (sa luzerom od polufinala kao sto je i prvobitno dogovoreno). Tako bi svako imao sansu da prodje u tu double eliminaciju osim po 1 "najgora" ekipa iz obe grupe. S obzirom da ima 2 manje ekipe,ne gubi se na vremenu igranja tih 4 partija jer bi ih svakako bilo u grupi da ima 12 ekipa. Razmisli o tome pa mi javi sta si odlucio i da li si nasao neku ekipu koja moze da se rotira sa nama.

srešćemo se mi u jednoj mračnoj ulici...

Link to comment
Share on other sites

Evo mala pomoc za TIM-a.

49966fea85ddc2fecb145808ccea6423.jpg

:tf:

A evo i kako stici do igraonice od autobuske ili zeleznicke stanice (nalaze se jedna pored druge), inace catacomba se nalazi u dvoristu zgrade, izmedju tacke oznacene sa "B" i bulevara Slobodana Jovanovica)

MAPA!!

ko dolazi busem/vozom, samo kad izadje sa stanice dodje do stanice 7ice i udje u smeru Novog Naselja (pitati po potrebi :D) i izadjete kad sa leve strane vidite OGROMNU crkvu i odatle se malo raspitate za ulicu ili Ctmb u zavisnosti na koga naidjete :D

zapravo ako izadju na stanici pre te, bice na 50m od catacombe :D

Link to comment
Share on other sites

Evo mala pomoc za TIM-a.

49966fea85ddc2fecb145808ccea6423.jpg

:tf:

A evo i kako stici do igraonice od autobuske ili zeleznicke stanice (nalaze se jedna pored druge), inace catacomba se nalazi u dvoristu zgrade, izmedju tacke oznacene sa "B" i bulevara Slobodana Jovanovica)

MAPA!!

zapravo ako izadju na stanici pre te, bice na 50m od catacombe :D

ali niko nece znati koja je stanica PRE OGROMNE CRKVE! :DDD

Link to comment
Share on other sites

to je i najveci problem,ustati pre 6 i biti oran za minimum 4 partije dote :D ne ide ti trolovanje koshuta :)

diklicu nemoj da mi se mesas u biznis,oni ne idu iz zajecara u Ns direktno vec dan ranije dolaze u Bg pa onda u subotu ujutru ( popodne) svi zajedno iz Bg-a najverovatnije kolima... :)

Edited by TimeIsMoney

srešćemo se mi u jednoj mračnoj ulici...

Link to comment
Share on other sites

Evo mala pomoc za TIM-a.

49966fea85ddc2fecb145808ccea6423.jpg

:tf:

A evo i kako stici do igraonice od autobuske ili zeleznicke stanice (nalaze se jedna pored druge), inace catacomba se nalazi u dvoristu zgrade, izmedju tacke oznacene sa "B" i bulevara Slobodana Jovanovica)

MAPA!!

zapravo ako izadju na stanici pre te, bice na 50m od catacombe :D

evo malo bolje mape kako doci lakse do igraonice ----> http://imageshack.us/photo/my-images/37/turlb.gif/ neuredno al mozda pomogne :) ako gresim nek me isprave ovi sa satelita :)

Link to comment
Share on other sites

To sam mu odmah i ja rekao :D

evo malo bolje mape kako doci lakse do igraonice ----> http://imageshack.us/photo/my-images/37/turlb.gif/ neuredno al mozda pomogne :) ako gresim nek me isprave ovi sa satelita :)

Ne pise satelit na sedmici, pise Novo Naselje i Liman IV :D uglavnom ta sedmica ide desno kad se gleda od zeleznicke prema bulevaru i to je to

Mora neko i da fiduje

Link to comment
Share on other sites

jao jao jovane mutan si ko Dunav :) nema veze,aj iscimacemo se mi beogradski zombiji ali moram da vidim sa Acidom da eskivira nekako ta 2 sata posla sto mora da odradi to jutro... I dalje sam inace za tu opciju da 4 ekipe prolaze pa da se igra 1. A vs 4. B i tako (znate vec kako to ide) jer to donosi malo vise uzbudjenja :P Pa prva grupa su svi lokalci,oni nece da kasne a mi belogradjani po satnici zeleznice stizemo u 10:10 :) Naravno ko bude kasnio za popodne dobija deff lose,to stvarno ne bi bilo uredu da se tolerise...

srešćemo se mi u jednoj mračnoj ulici...

Link to comment
Share on other sites

Po meni to i nema bas nekog smisla da od 5 ekipa prodju 4, msm igranje grupa onda gubi smisao, odigrati 20 meceva i da otpadnu dve ekipe je cisto gubljenje vremena. Moze recimo ovako : da 3 ekipe prolaze grupu, zatim ide prvo kolo gde se sastaju A2 vs B3 i A3 vs B2, dok su A1 i B1 direktno prosli prvo kolo. Nakon prvog kola, dve ekipe otpadaju, dve pobednicke igraju vs A1 i B1 polufinale, i sad dalje ista prica bo3 single ili w/l double eliminacije.

Time se resava problem da recimo ekipa A3 (A grupa, trece mesto) dodje i kaze, mi smo bolji od B2, al eto imali smo tezu grupu i nismo prosli, a oni su prosli, a losiji su od nas. Isto mislim da je posteno da prvi u grupi prodje direktno to prvo kolo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...