Jump to content

CSPromod 1.08


zyllion

Recommended Posts

108_release_banner.png

Changelog

DL : Mediafire

Torrent

From http://cspromod.com/

"IMPORTANT Since the last steam update the game library tab takes around 25% (sometimes more) CPU usage resulting in in-game choppiness. Make sure you CLOSE the steam window after launching CSPromod or use a desktop shortcut!

If you would like to host our installer and zip file please E-Mail us at mirrors@cspromod.com with the links alongside the country where the files are hosted.

-Post bugs on the forums, send crashes to crash@cspromod.com

Crash dumps can be found in "...\Steam\steamapps\<accound>\source sdk base 2007\", those .mdmp files.

-Check out the known issues thread and the server list.

Thank you very much for your support and your patience, we hope you'll enjoy this new release of CSPromod!"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 10 months later...

The default values for cl_cmdrate and cl_updaterate are optimized for a competitive environment (both 100). You should only lower them if your internet connection cannot handle such rates. The command rate is a global Steam value that depends on what connection settings you set in Steam or what you last set it to in any other Source Engine game (the maximum value is 131072). The only other command that may have an effect on your game is cl_interp_ratio (the default value being 1.1) which you should only change in case of high ping (by using a higher value) although it will most likely not be necessary.

wiki.cspromod.com/FAQ

Edited by декиша
Link to comment
Share on other sites

recite mi je l postoje neki dedicated serveri ili nesto? i zanima me koliko je max fps u igrici?

postoje tebra pricao sam ti juce :) ali niko nece da ih hostuje, jer nema perspektivu cspromod... ne po kvalitetu igrice nego po sponzorima, nece zaziveti jer nema para... cs go ga je usrao...

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

postoje tebra pricao sam ti juce :) ali niko nece da ih hostuje, jer nema perspektivu cspromod... ne po kvalitetu igrice nego po sponzorima, nece zaziveti jer nema para... cs go ga je usrao...

pre svega promode nije ni izasao zvanicno , 1.09 updejt treba da izadje za koji dan sa velikim poboljsanjima u samoj igri , videces reakcije posle updejta i koliko ljudi ce da ga igra :)

Edited by Jedikid

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

pre svega promode nije ni izasao zvanicno , 1.09 updejt treba da izadje za koji dan sa velikim poboljsanjima u samoj igri , videces reakcije posle updejta i koliko ljudi ce da ga igra :)

sve jedno nema sponzora koji ce ga gurati po turnirima :)))

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

pa sto se gasi onda 1.6 svi ga volimo i igramo ? :DDD

gasi se zato sto nece vise niko da ulaze u igru koja je stara 13 god, guraju CS:GO koji nece proci na turnirima , a jedina opcija koju bi prihvatili igraci je promode koji je okej sto bi vremenom dovelo sponzore, 1.6 je isfuran vec odavno i postao jako dosadan i gadljiv barem meni :)

Edited by Jedikid

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

gasi se zato sto nece vise niko da ulaze u igru koja je stara 13 god, guraju CS:GO koji nece proci na turnirima , a jedina opcija koju bi prihvatili igraci je promode koji je okej sto bi vremenom dovelo sponzore, 1.6 je isfuran vec odavno i postao jako dosadan i gadljiv barem meni :)

kako ti kazes :)

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

Cisto informativno, istina je da se csGO gura od strane i sponzora i drugih kompanija. Razlog je teranje gaming populacije na kupovinu novog hardvera, inace tehnicki gledano CSGO i PROmod dele isti engine, samo je promod mnogo blizi kanteru 1.6. Sta ce se od svega toga izroditi iskreno neznam.Da li ce pobediti debili koji igraju bilo sta sto servira nova gaming consumer industrija ili ce ipak ostati i neka igra koja je tehnicki gledano vredna da se igra. Sto se turnira tice i samog CSGO, preko vec postoje lige i kojesta, tako da pitanje je da li bas nisu uspeli da ga proguraju. Opet sa druge strane,source engine je star nekoliko godina tako da mozemo samo ocekivati da naprave neku jos noviju igru na nekom novom engine-u,koja ce traziti vise od masine. u svakom slucaju videcemo na cemu cemo da se pucamo.

Link to comment
Share on other sites

uradio sve kako si ovde napisao i resovo steam ali mi je igra nema u library :S

ma samo si trebao da instaliras taj exe fajl posle ti sam automatski steam skida SDK fajl , i trebao bi da dobijes ikonicu na desktopu , ako nemas u library onda idi na add game i dodaj je

Edited by Jedikid

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

ma samo si trebao da instaliras taj exe fajl posle ti sam automatski steam skida SDK fajl , i trebao bi da dobijes ikonicu na desktopu , ako nemas u library onda idi na add game i dodaj je

u tome je poenta,nit negde imam ikonicu nit mogu da nadjem igru u library a instalirao sam sve kako treba ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...