Jump to content

Shakes & Fidget


Dulac

Recommended Posts

Odlično mi je pao ovaj mushroom day.

Nerviram se, već duže vreme nikako da mi u magic shopu izađe constitution i strength potion.Uglavnom dobijam onaj pot od +25 hit points-a koji košta 15 pečuraka.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

za ljude na s8

u cilju unapredjivanja guild u kome nas ima dosta i odavde a i ljudi koji su pokrenuli tu pricu

ideja je skupiti po 100-200 dinara da bi kupili pecurke koje bi donirali guildu kako bi svi dobijaju vise expa/golda

ideja bi bila da se nadjemo svi ako se nadje dovoljno ljudi koji su zaintereosvani u bgu u toku ove nedelje, pa u slucaju da interesovanje ne bude preterano sjajno, mozemo da uplatimo svi rejz-u na racun jer koliko je meni poznato u nekim bankama, a u kojoj on ima racun, uzimaju neku mizernu proviziju ili je nema uopste

sto bi tacno znacilo da je samo potrebna dobra volja da, mi srbende, uradimo nesto kolektivno dobro kada vec izbori smrde

ako je neko zainteresovan isto da udje u guild ili pocne da igra igru. trenutno postoji jedno slobodno mesto (ako se ne popuni u toku noci ^^)

toliko za sad. rejz ce valjda se javi za detaljima za uplatu kako bi imali to kao otvorenu opciju

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

cilj je da se skupi para dovoljno da uzmemo pecurke za 25 $. u slucaju da ima dovoljno ljudi odma koji su spremni da uloze po 100-200 dinara mozemo da planiramo ovu nedelju u suprotnom cemo uplacivati na jedan racun pa kad skupimo uzimamo.

za sada da vidimo koliko ima zainteresovanih ljudi pa cemo laki da napravimo listu

trenutno je skupljeno oko 7e

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Racunajte na mocnog Fena sa jos mocnijih 150 dingera!

Vidimo se kad se odlucite gde il uplacujem gde treba u suprotnom. Radije bih doduse isao i do ade ako treba nego proveo 15 minuta u banci smrdljivoj!

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Hee, eto resenja!

Killy, Aco i svi ostali zainteresovani, ajmo jedan dan ove nedelje da svi kolektivno banemo kod Fenija (oh noes) u kafic, skupimo na gomilu sve te pare i naravno popijemo ih :D

Elem, radnim danima meni odgovara od 5 popodne pa nadalje da se nadjemo, vikendom manje vise sta god.

Link to comment
Share on other sites

[:D]

Ako ne uspemo da se dogovorimo onda cemo akcija direktna uplata na moj racun u Societe banci posto na taj nacin nema provizije.

Da ne bude zabune, pricam o odlasku u bilo koju SG ekspozituru i popunjavanju uplatnice sa mojim brojem racuna. Malo je bezveze da ovo radimo za 100-200 dinara, tako da sam ja i dalje za to da se nadjemo kod Fenodrimimimia :))

Link to comment
Share on other sites

treba oko 2k pecuraka za upgrade tako da ne znam kolko vam se to isplati, tj bilo kakvo investiranje, ne moze se biti naljbolji bez konstantnog uplacivanja pecuraka. Tako da bolje da ne trosite nego trazite neki jaci guild koji ce sve da vas primi, al realno naci ce oni vas kad stignete do nekog 50og lvl-a.

Takodje nek mi neki oficir posalje inv na s7 da vam isporucim golde. Gnushan

I samo jurite qvestove sa najboljim expom, gold na pocetku farmujete tako sto nadjete nekog u areni ko odskace mnogo tipa lvl 15 medju likovima koji su svi lvl 10 znaci da radi nesto pogresno, i bijete ga svakih 10 min i uzimate mu pare, nije bas 100% provereno da ce da vam da max gold (max gold = vas lvl mada su nesto malo menjali ne znam kako je na manjim lvlima) ali provereno radi.

Takodje obratite paznju da qvesto koji daje najvise expa od 3 ponudjena nije obavezno najbolji, nego gledate koliko bi prosecno trebalo da vam daje qvest pa uporedite (ako sva tri daju sranje exp uzmete najkraci)

Od statova budzite samo primarni stat i constitution, od kusura na kraj dana mozete npr luck da nabudzite.

I da ako ne kupujete pecurke ne trosite ih ni na sta drugo osim za maunta ok 25 shroomova!!!!!!!!!! Sto veci lvl za sto krace vreme je jedino bitno u igri.

za kraj koristan link:

http://sf.kalais.net/english/

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kako sabijam ovu arenu na hard.

E da, koja je fora bila prekjuce sa poslom, za 8 sati posla sam dobio tipa 300 i nesto golda, a juce i danas standardno koliko se i uvek dobijalo?

Je l' to neka akcija bila?

Edited by kreator_

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...