Jump to content

WTS


Hyperion

Recommended Posts

yo

Prodajem account sa sledecim njuskama :

blood elf female priest lvl 85 :

7550 ach poena,34 fos achievementa

titule-SCARAB LORD,Champ of the Naaru,Champion of Ulduar,Conqueror of Naxxramas,the Light of Dawn,od cata fali samo Dragonslayer i firelord,High Warlord i nizi rankovi,the Immortal,Duelist

mounti-Black Qiraji battle tank,Archaeology battle tank,Phosphorescent stone drake,Swift Spectral,Swift Zulian tiger,Black Proto Drake etc.

Profesije sve maxxovane,main su Enchanting/Engineering,525 obe.

Banka sa 430k golda,full vengeful setom,matsima u vrednosti oko 130k golda,puno old school itema iz vanille i tbca.

alt paladin female belf

3300 ach poena,12 fos

titule iz icca,jos neke iz wratha i cate.

Blacksmithin/JC 525

37 mounta

ima jos bog zna kolko likova,full loom setovi.

PRVI sam vlasnik,posedujem original kutije svih ekspanzija(collectors edition),SQ,licna karta.

Account je bio suspendovan samo jednom,na 3 dana(zbog boss fighta,imam konkretni mail od blizza)

nikad botovi nisu radili na njemu,nikad hakovan,igran u igraonici i ostalo.

dajem i authenticator + garanciju na lika dokle god da igrate.

posto sam veoma ozbiljan prodavac,prodajem samo face to face bilo gde u beogradu/novom sadu (mozemo kod mene na gajbi,proba likova i ostalo da vidite da nisam skamer naravno)

mogu da vam pre svega posaljem screenshotove sa titulama i ostalim banalnosima koje vas mogu zanimati.

veoma dobar odnos sa leaderima mnogo jakih gildova,ukoliko zelite da igrate i dalje a pokazete skill,postoji sansa da vas ubacimo negde.

cena 1450 eura,nije podlozna promenama.(devojka trudna,trebaju nam novci :D)

Edited by hype
Link to comment
Share on other sites

Uz duzno postovanje ;D i neka vam je bebica ziva i zdrava ali acc ti nije nista specijalno i brat bratu moze da se uvalja jedva za 100-150 evra -.- ako dobijes 1500 :D pa ti pevaj kuco :D ... ja sam za 200+ evra jedva prodao x3 chara sa 10k archi full gear-om i ostalo ... ovo je srbija :D 250 evra prosek plate dako da mozes da sanjas

Link to comment
Share on other sites

Uz duzno postovanje ;D i neka vam je bebica ziva i zdrava ali acc ti nije nista specijalno i brat bratu moze da se uvalja jedva za 100-150 evra -.- ako dobijes 1500 :D pa ti pevaj kuco :D ... ja sam za 200+ evra jedva prodao x3 chara sa 10k archi full gear-om i ostalo ... ovo je srbija :D 250 evra prosek plate dako da mozes da sanjas

Ako budem video jos jedan ovakav post dobices ban, prekini da trolujes postove ljudima.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...