Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


Diego

Recommended Posts

Internet je bar lako proveriti, otvoris cmd i kucas "ping www.google.com -t" Tada kad ti zablokira pogledas da li je propusten paket ili je net u redu. Ukljuci net_graph 2 cini mi se, i prati sta se desi, meni to lici kao na Maretov problem sa prethodne strane.

Rekao sam da nije do neta citaj PLS

^.^

Link to comment
Share on other sites

u pravu je, ne bi stim išao offline za par sekundi zakuca.

jel igraš još neke igrice ? ako da, jel i u njima se dešava isto ?

Brate proto imam malo bi reci dobar internet uvek imam download kad igram i opet ping 0-10 na domacim 25-45 na nemackim itd znaci nije do neta sigurno...

Probaj ovaj fix,mislim da ce ti pomoci posto sam imao slican problem doduse ne na svakih 15 sekundi,

ali bar jednom na svake 2,3 minute. Nekad kao da igrica uspori u toku tog laga bar duplo, imao sam utisak da ne moze da je pokrece niti komp

niti monitor da renderuje sliku...

* Open regedit

* Go to: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Multimedia\SystemProfile

* There will be an entry for network performance throttling, default value is 10; set it to FFFFFFFF hex (willl look like 0xFFFFFFFF to the right of the entry)

* Reboot

Hvala druze , uradio sam ovo i nisam osetio vise lagove... :) Zahvaljujem :))

^.^

Link to comment
Share on other sites

Drugari imam problem sa misom RazerDA u nekim vrlo bitnim situacijama dolazi do bagovanja misa pri brzom cimanju, mis mi je star 3godine, imali neko resenje za ovaj problem ili kako bih mogao da ga ocistim posto su ipak to 3godine? Hvala, unapred!

Edited by born2eli.vojin
Link to comment
Share on other sites

Ovako, imam Ati radeon hd 6850 grafu,x4 955 3.2 ghz procesor 4gb rama.100 fps non stop, ping 15-20 ali problem je u tome sto kada krenem da pucam izgleda kao da mi je ping 100 :/. rate 25000 cl_updaterate 101 cl_cmdrate 101 ex_interp 0.01 sam podesio ali ista prica.Instalirao sam nove drajvere za grafu, isto..Mozda nisam nesto dobro podesio u control centru, ne znam..help:(

Link to comment
Share on other sites

Ovako, imam Ati radeon hd 6850 grafu,x4 955 3.2 ghz procesor 4gb rama.100 fps non stop, ping 15-20 ali problem je u tome sto kada krenem da pucam izgleda kao da mi je ping 100 :/. rate 25000 cl_updaterate 101 cl_cmdrate 101 ex_interp 0.01 sam podesio ali ista prica.Instalirao sam nove drajvere za grafu, isto..Mozda nisam nesto dobro podesio u control centru, ne znam..help:(

To se i meni desava zadnjih 5 dana, ali meni ms skace sa 12 na 400 a ping i fps normalno stoje,sve se tesim da je net problem :)

Link to comment
Share on other sites

Ovako, imam Ati radeon hd 6850 grafu,x4 955 3.2 ghz procesor 4gb rama.100 fps non stop, ping 15-20 ali problem je u tome sto kada krenem da pucam izgleda kao da mi je ping 100 :/. rate 25000 cl_updaterate 101 cl_cmdrate 101 ex_interp 0.01 sam podesio ali ista prica.Instalirao sam nove drajvere za grafu, isto..Mozda nisam nesto dobro podesio u control centru, ne znam..help:(

U slucaju da koristis dual core processor, moraces da skines "Dual Core optimizer" ja sam imao cini mi se slican problem kad sam uzeo svoj komp pre 2-3 godine dual core i resio sam ga ovime. Ali to iskljucivo u slucaju da ti ping miruje tj. da ne skace, ako skace onda ti je do internet provajdera. Srecno.

kobriceeee 1/4 plssss

Link to comment
Share on other sites

u grafickoj sve podeseno vec par god :) ali u zadnja 2-3 dana na steam mi fps varira od 25-100 i naravno u igri katastrofa sve secka sacuvaj boze nemozes se normalno kretati pucati i to ,izgleda kao efekat u terminatoru 1 :) , elem, to mi se desava samo na steam skinuo sam non-steam i fps mi zakucan na 100 ...

da li neko zna resenje bio bih mu zahvalan i castim pivom kad se sretnemo na drvari :)

you have no fear 2x bam is here

Link to comment
Share on other sites

u grafickoj sve podeseno vec par god :) ali u zadnja 2-3 dana na steam mi fps varira od 25-100 i naravno u igri katastrofa sve secka sacuvaj boze nemozes se normalno kretati pucati i to ,izgleda kao efekat u terminatoru 1 :) , elem, to mi se desava samo na steam skinuo sam non-steam i fps mi zakucan na 100 ...

da li neko zna resenje bio bih mu zahvalan i castim pivom kad se sretnemo na drvari :)

Proveri da l' ti se update steam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...