Jump to content

Country Championship 2011


Recommended Posts

http://www.esl.eu/eu/quakelive/news/168504/

Mene je zero zvao da uchestvujem, ali ja sam siguran da ovde ima mnogo boljih, aktivnijih i preciznijih igracha od mene.

Ovime bih pozvao sve koji zhele da budu deo "reprezentacije" da se jave ili ovde na forumu ili zeru online, pa da napravimo neke ekipe i da odaberemo najbolje.. nemamo bash mnogo vremena na zhalost (do 4. septembra moramo da imamo tim)

Poshto je zero kapiten, njegova je finalna odluka ko ce biti deo ekipe, ali ako zhelite da igrate malo ozbiljniji kvejk ovo je vasha shansa da se pokazhete. Nije teshko biti najbolji u dobroj ekipi, tako da ako nemate drop weapon i usisavate mapu, nemojte se ni truditi da pogodite 20 railova za redom ;)

Edited by Sima Fuse
Link to comment
Share on other sites

Pa shta znam ono na dm6 je skroz retardirano i ne dokazuje nishta, kao i snimak svih railova, ono samo gledajuci demoe se sve chuje i moguce je tako igrati i bez wallhacka. Ali na ztn-u je bash izvaljeno

kada skache sa quada i pogleda u pod poshto se vidi lik ispod. Josh ovi prichaju za vreme onog duela o cheatovanju..

Jbt kako glupo bash sam razocharan, shta ti je ovo trebalo? Toliko si se cimao i igrao i sad ce svi da budu u fazonu da si cheatovao od prvog dana i da nemash pojma.

Link to comment
Share on other sites

By RS zeroql

Hey, ok here is my statement...

Let me get something straight, before this 2v2 match i have never used a cheat...

Question is why did i use one now?

A friend of mine made an autoshoot script, wich works with rail.I got that script before the game vs krysa and spartie. I was so curious to see how it works so i tested it on my friends.

As you can see from the demos / vods, it only works with rail.

I told krysa and spartie that i used a cheat after our game, and apologized. (to krysa like 100 times)

2 days later my friend updated the script and i told bryant i wanted to test the new one i got. He agreed and we played...

after that i stopped.

Btw that jump on ztn when i jump from quad to stairs and look down... it speeds me up to the portal. I use that alot... you should try it...

I never used a wallhack or any other cheat exept this one, it was only out of curiosity.

So those were all the games i used the cheat in. I'll never attempt to use it in the future but my account is now banned anyway.

I have played quake for years, made movies, had fun with the game, enjoyed awesome shoutcasting of lvlup. I won many lans in Serbia and stuff, even at dreamhack summer you guys saw me playing ...

It's really a shame that because of this my team will die and we won't go to dreamhack winter or any other lan...

CSI.ql i really appreciate what you guys do, but this ban is not the way to go, i didn't use it in offcial matches or pickups...( like zhu, sombra,etc... ) this was only testing...

I apologized to ID software, 2k2 guys, metsu, krysa, spartie, and all of you guys who trusted me ...

guess with my curiosity i ruined my reputation

If you guys are willing to help me.... i would like to keep playing...

make a poll or something to unban my acount, i will really appricite it <3

Link to comment
Share on other sites

Yeah at least 4 players so far spread out over 4 days from checking the stats for a few mins :

Bryantt

zulroom

ikkson_

wh1sper

All from his country , except for wh1sper.

Oddly enough none of those seem to have tried the hack judging from a quick view of their game histories but they obviously know about it since they all repeatedly played zeroql while he was using it.

hahahaha

Link to comment
Share on other sites

Yeah at least 4 players so far spread out over 4 days from checking the stats for a few mins :

Bryantt

zulroom

ikkson_

wh1sper

All from his country , except for wh1sper.

Oddly enough none of those seem to have tried the hack judging from a quick view of their game histories but they obviously know about it since they all repeatedly played zeroql while he was using it.

hahahaha

jel ovaj lik mislio na mene? ja nemam R :)

pa necu ja da budem sa iksonom picom u istom koshu :)

i sta je ocekivao od mene?

da prijavljujem nesto adminima ....pa koliko puta sam pomislio da neko cituje online

ali bas mi seva da prijavljujem bilo koga.

meni je cudnije kada mi nasi igraci ,na nasim serverima, govore kako trebam ja da igram protiv njih ,

da skakucem okolo bez armora da bi me lakse rejlovali :)

kakvih frikova ima...

ps101

mada jeste mi pre neki dan bilo sumnjivo na dm6 kada me zero nije promasio sa railom,bas cudno...

a sa druge strane mali zero je dao najvise kvejk sceni sa ovih prostora ,za to respekt

i kao sto rekoh davno,kvejk je drogorozan i izgleda trazi jace doze.

zero je probao nesto novo jer se zasitio obicnog kvejka i jbga usrao stvar.

bas bzvz :(

P.S.101

Link to comment
Share on other sites

Koje su ovo bruke NEVIDJENE.. osramotiste Srbiju.Puko je legitimitet srpskog komjunitija, zbog ovih pojedinjaca i njihovog sranja.Najgora gamad okuplja se na srpskim serverima i jos se kurce nesto jaki kao udaraju 50% acc. a tek zapoceo da igra lol.Bolje batalit ovaj NC nego igrat, svako zivi rece "eto ih.. chiterosi!". SRAMOTA!!!

Link to comment
Share on other sites

Koje su ovo bruke NEVIDJENE.. osramotiste Srbiju.Puko je legitimitet srpskog komjunitija, zbog ovih pojedinjaca i njihovog sranja.Najgora gamad okuplja se na srpskim serverima i jos se kurce nesto jaki kao udaraju 50% acc. a tek zapoceo da igra lol.Bolje batalit ovaj NC nego igrat, svako zivi rece "eto ih.. chiterosi!". SRAMOTA!!!

Pa i onako nismo imali ekipu za cup, a sad bez zera tek nemamo, tako da cemo sigurno to bataliti..

Link to comment
Share on other sites

Koje su ovo bruke NEVIDJENE.. osramotiste Srbiju.Puko je legitimitet srpskog komjunitija, zbog ovih pojedinjaca i njihovog sranja.

Daj bre otkako je počeo kvejk na balkanu slovenac = čiter

i sad se ti "nubzore" se "pečiš" nešto [:p]

eviili.jpg

Nemoj da instaliram ql samo zbog tebe. [:p]

PS Desi Eviili jebote najstariji Dobanovčanin [:D]

@zero futyvm

Od svih offlajn servera ti si našao da "drkaš" i probaš to sranje onlajn i to pod svojim nickom. BRE!!!

.

Link to comment
Share on other sites

isprobavao je chit jednog tipa iz zrenjanina koji inace pravi chitove,svi ga ovde dobro znamo al necu da odajem njegovo ime...

pogledajte samo komentare ljudi,neverovatno kakvi nerdovi...50% posto tih tipova sto ga najvise prozivaju je sedelo sa njim na dreamhacku i pilo pivo...

btw remedy govedoooo dodji na irc da vristimo :=OO

I WILL EAT SHIT IF THEY MAKE ME BIG

= rumbl3 a.k.a vuduu =

Link to comment
Share on other sites

A koja je poenta isprobavanja chitova?

Ko sto su ljudi tamo na esr-u lepo rekli taj koji ih je pravio isto tako je mogao i sam da ih isproba a ne zero da ih isprobava.

Realno jednu jedinu igru koju igram i dodje neki retard i da mi kaze aj isprobaj mi chit oterao bi ga u tri lepe...

Link to comment
Share on other sites

A koja je poenta isprobavanja chitova?

Jedini "legitiman razlog" je da bi proverio da li to "sranje" radi i poslao developer-u script (cheat) da uradi zaštitu (u ovom slučaju ID).

Očigledno da zeroql kao nub u čitovanju nije znao šta treba da uradi sa tim skriptom, nego je doveo u pitanje bez ikakvog razloga sve što je dosada uradio.

fala bogu da se našao neko normalan na esr koji nije uhvaćen u klopku paranoje. Nisam ja loš nego svi varaju čak i zeroql...

By Belgium dem0n ++|

Tbh, I'm ready to forgive him.

He tested a cheat with a friend ? fine.

He tested a cheat vs 2 people he just met irl on a meaningless 2v2funca public game ? less fine, but I can live with it.

He might have made a mistake. A mistake I can live with as long as he keeps giving to the community as much as he did in the past.

I am behind you zeroql and while I dont think everyone overreacts in this thread because the feelings and opinions can differ, I think some people just like to gangrape anyone who makes a little mistake that, let's be fair, will not have the slightest consequence for quake. Appart from the fact that we all now can fairly agree that anyone you know can be cheating, as trustful as you are toward that person...

I just dont like how this all looks like a bunch of starving dogs slamming altogether into one beeing that contributed so much for quake. So much more than any evil he might have done on these occasions...

Link to comment
Share on other sites

Jedini "legitiman razlog" je da bi proverio da li to "sranje" radi i poslao developer-u script (cheat) da uradi zaštitu (u ovom slučaju ID).

Očigledno da zeroql kao nub u čitovanju nije znao šta treba da uradi sa tim skriptom, nego je doveo u pitanje bez ikakvog razloga sve što je dosada uradio.

Da obicno ljudi chituju pa prijave adminima kako da im onemoguce da cituju :D

Realno nemam nista protiv njega al ja iskreno ne verujem u to da je samo dva puta koristio chitove.

Pre par dana sam ga pitao jer sam gledao kako "rmb" igra sa Makijem,otkud to da "rmb" tako puca?On mi je na to odgovorio pa pazario covek misa i puca :D

A sad ispade da je on to igrao....

Link to comment
Share on other sites

Da obicno ljudi chituju pa prijave adminima kako da im onemoguce da cituju :D

Koliko se sećam ti si pitao: "A koja je poenta isprobavanja chitova?" a ne zašto likovi čituju.

btw Nikad mi nisu bili jasni klasični čiteri jer koja je svrha "izvojevane pobede" ako nikom nemožeš/nesmeš da pokažeš demo...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...