Jump to content

CS:GO pričajte - slobodna diskusija


qbA

Recommended Posts

Ja sam upravo rekao kako je smesno ocekivati da svi predju sa jedne igre na drugu za mesec dana.. Nauci da citas..

Pa odigraj 2 runde na svakoj mapi i videces koliko stekova je smanjeno.. Udji na Train da vidis sada kako je kada ne moze da se steka vise ispod vagona. Sta mi se proseravas tu kao no comment.. Pa nemas komentar zato sto nemas blage veze sta da odgovoris niti imas ikakav konstruktivan protiv argument.

Ajde ovako posto vidim da si dementan.. Oces da kazes da ce CS:GO za godinu dana imati manje igracha nego sada? Posto iz dana u dan ima sve manje ljudi po tvojoj imaginarnoj statistici [roflmao]

Ne zalazis u to koja je bolja igra? Ok.

Jasno je kome da ta igra nema buducnosti ? Zasto bi se skoro svi bivsi igrachi vracali na CS scenu ako igra nema buducnosti ? Ah da placeno im je, a njima se ne igra csgo i ne svidja im se igra. Tebra daj pojasni i njima da znaju da za dzabe treniraju ljudi..

Kakvoj imaginarnoj statistici, evo lepo ti covek iza ostavio link... Mada ne bi me cudilo da ne znas da procitas grafik. Nisam Nostradamus pa da znam koliko ce igraca biti, ali MNOGO vise nego sto ih je trenutno mislim da nece biti, a da bi igra uspela upravo je to potrebno.

Skoro svi? Ajde ne zasmejavaj me, vratio se 1% igraca. Zasto? Eno Cogu je kao jedan od njih lepo objasnio, nedostajalo im je takmicenje, igranje igre na visokom nivou, a posto 1.6 nisu igrali dugo a ostali igracu su napredovali, bili su svesni da tesko mogu biti ponovo na tako visokom nivou, medjutim nova igrica je idealna za kretanje iz pocetka. Zasto su top igraci presli na CSGO to i vrapci na grani znaju, zbog para. Od 1.6 vise ne moze da se zivi, organizacije su presle na GO i to je to.

Niko nije presao sa 1.6 na GO zato sto je GO bolja igrica.

Nema buducnost zato sto nema i nece imati dovoljan broj igraca, jedina je sansa ukoliko Valve ulozi jos jako puno para i pogura GO na najvecim turnirima. Mada i to ce biti kratkog veka.

Link to comment
Share on other sites

Napisao si da igra iz dana u dan ima sve vise igraca, a na grafiku se lepo vidi da ima sve manje i manje. Necu uopste vise da komentarisem jer vidim da si CS igrao samo na publicu.

Kad sam ja igrao kompetetivni CS ti jos uvek nisi znao za igru.. Sta ti znas o CS-u. Naravno da neces da komentarises kad si ti samo no name prosecan ffa player. Koji nema nikakvog iskustva u 1.6 a nisi ni igrao csgo, ali ipak dajes komentare o obe igre.

@toMaBRE

Taj link pokazuje koliko u tom danu ima trenutno igracha koji igraju i koliki je bio maksimum, ne koliko su ljudi kupili igru.

Jel 1% igracha koji su se vratili oficijalna statistika ili tvoja uobicajena imaginarna kao i svaki put..

Nedostajalo im je takmicenja? Pa je CSGO jedina igra sa takmicenjima..

Nisam Nostradamus pa da znam koliko ce igraca biti.

Nema buducnost zato sto nema i nece imati dovoljan broj igraca

Prvo govoris da nisi Nostradamus pa da znas, a onda odjednom ipak dajes tacne precizirane podatke buducnosti csgo-a

Odluci se jesi li Nostradamus ili nisi.

Totalno glup pravac vodi ova diskusija. :/

Treba CSGO jos puno da se patchuje...

Naravno, kao svaka nova igra. Neki koji su je i kupili je ne igraju zbog 140 pinga na pojedinim serverima. Valve je objavio da sredjuje taj problem.

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

spiro ti si bajo opsesivan..sine zapeo si da dokazes da si u pravu ,ne znam sta ti je :)))) gospode da mi je znati sta je sa tobom :))

Ja lurkujem po klanrur-u od 2003 i retko kada pisem ista sto mojih 200 postova pokazuje. Ali kada vidim ovakve nebuloza fanboy-a mora da se raspisem.

1.6 bukvalno nema nista da pokaze naspram CSGOa koja je naprednija i bolja igra u svakom pogledu. Jednostavno 1.6 je zastarela igra, niko ne govori da je losa igra.

Nisu ni igrali csgo a objasnjavaju nesto kako je igra losa. Jedini argument im je da 1.6 ima vise online igracha nego csgo koji je izasao pre mesec dana. i za njega se drze tako cvrsto posto znaju da nista drugo ne mogu da kazu u korist 1.6.

A to kada me balavi bolidi zovu sine uvek me odusevi..

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

cs;go je mnogo vise naprednija, i teza igrica od cs 1.6

i rad nad igricom je u toku, ljudi se trude i menjaju je... i to dosta vidljive promene, oko bombi, i tako dalje..

dok se ne dodje do neke finalne varijante, koja ce biti u redu kao sto je i cs 1.6 nekada bio..

pucanje je izvuceno iz ovog istog koji je na 1.6.. samo je naprednije uradjeno, tj. mnogo realnije..

to je problem kod novih igraca i razlog zasto im se ne svidja.. i drugi razlog je da je i kretnja otezana u odnosu na 1.6,

sto je mozda i bolje, a mozda i to promene u buducnosti..

potrebno je samo malo vremena .. ali je cinjenica da igrica zamenjuje cs 1.6

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Znachi ti si ocekivao da u mesec dana bukvalno svi igrachi koji igraju cs 1.6 i css predju na GO i vise nikada ne udju na bivse igre.. Daj molim te ne lupaj.. Nisu svi presli ? Mislis ljudi kao ti koji nisu ni probali cs:go a pricaju ovde kako je igra losa? Jel ti ljudi..

Ne brini se csgo ce imati iz dana u dan sve vise i vise igracha, a css i 1.6 sve manje i manje. Ali opet sve to nema toliko veze. Nema se jedan argument zasto je cs 1.6 bolji od csgo. CS je trebao da bude realna simulacija a ne unreal. Sada je upravo to sto pre 15 godina nije mogla da bude.

Igra je bolja zato sto ima bolju grafiku, ralnije kretanje, bolji recoil i pucanje, i takodje igra je sada vise fokusirana na pucanje nego na kampovanje. Takodje mozes da udjes sa drugarima ili sa timom i odma da igras 5v5.

Vise ne mozes kao bilmez da drzis rafal sa B platforme i da u tunelu redjas 3 HS-a.. Jednostavno rafal vise ne radi na daljinu..

Mora skill pucanje ili nema ubijanja i svi koji su igrali pa im se "ne svidja" je zato sto je vise zahteva skila pucanje nego na 1.6

pa ako ljudi kazu citiram "Go ce ujediniti sve igrace CS:S-a i 1.6 cak i privuci neke koji igraju CoD, battlefield i druge FPS naslove" normalno da ocekujem da ce sad da izadje neka igra koja ce biti mnogo dobra i odgovarati svima, kad ono prc izadje source2... Kanter slabo palim josh od proslogodisnje zavrsnice prve lige tako da ne mislim na sebe kad kazem "Ljudi ne prelaze sa 1.6 na go".

ti da hoces da igras realnu FPS igru igrao bi CoD, battlefield ili Medal of honor ili nesto sasvim drugo a ne cs.

Ja sam upravo rekao kako je smesno ocekivati da svi predju sa jedne igre na drugu za mesec dana.. Nauci da citas..

Pa odigraj 2 runde na svakoj mapi i videces koliko stekova je smanjeno.. Udji na Train da vidis sada kako je kada ne moze da se steka vise ispod vagona. Sta mi se proseravas tu kao no comment.. Pa nemas komentar zato sto nemas blage veze sta da odgovoris niti imas ikakav konstruktivan protiv argument.

a po ovom komentaru se tacno vidi da nisi igrao "ozbiljniji" 1.6 od 2004 a tad se vecina ljudi samo stekali ispod vozova... sram ih bilo stekaju se...a inace train u GO je preslikan sa sorsa, - sa strane igraca 1.6.

ako mozes samo mi napisi koji su se to bivsi igraci 1.6 vratili da igraju cs go.

a to da je go po pucanju bolja igra

i sad kad bi ti jos rekao da trenutno 90% igraca 1.6 ovako puca... a ima ih cak i u Srbiji...

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

pa ako ljudi kazu citiram "Go ce ujediniti sve igrace CS:S-a i 1.6 cak i privuci neke koji igraju CoD, battlefield i druge FPS naslove" normalno da ocekujem da ce sad da izadje neka igra koja ce biti mnogo dobra i odgovarati svima, kad ono prc izadje source2... Kanter slabo palim josh od proslogodisnje zavrsnice prve lige tako da ne mislim na sebe kad kazem "Ljudi ne prelaze sa 1.6 na go".

ti da hoces da igras realnu FPS igru igrao bi CoD, battlefield ili Medal of honor ili nesto sasvim drugo a ne cs.

a po ovom komentaru se tacno vidi da nisi igrao "ozbiljniji" 1.6 od 2004 a tad se vecina ljudi samo stekali ispod vozova... sram ih bilo stekaju se...a inace train u GO je preslikan sa sorsa, - sa strane igraca 1.6.

ako mozes samo mi napisi koji su se to bivsi igraci 1.6 vratili da igraju cs go.

a to da je go po pucanju bolja igra

i sad kad bi ti jos rekao da trenutno 90% igraca 1.6 ovako puca... a ima ih cak i u Srbiji...

csgo i oce ujediniti igrache ali ce 1.6 imati uvek bolide koji ce kukati kako je csgo shit. A znas ko jos ima iste te bolide ? Source igrachi, koji isto pricaju da je 1.6 shit i csgo shit. Jbg uvek ima tih sto ostaju i ne zele promene, vec samo kukaju i bashuju a nisu ni igrali igru. Evo mogu da se kladim da istu ovu pricu vode source igrachi.

Znachi Train je losa mapa zato sto je preslikan od css-a ? Zasto? Pa mapa je 3 puta bolja od stare.. Bukvalno.

Idi na SK sajt ili ugugluj switch to CSGO, i ispisace liste top klanova koji prelaze na csgo..

[roflmao] Ti si nasao jedan klip gde je lik ubio dosta igracha u rundi i to je tvoj argument za 1.6 vise skill required igra od csgo-a ????

Pa dobro daj mi sansu bar jedan turnir u csgo-u da bude, evo uskoro je, pa cu i ja da nadjem 1 rundu gde neko napravi 3 HSa da linkujem da pobedim u ovom argumentu [roflmao]

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Taj link pokazuje koliko u tom danu ima trenutno igracha koji igraju i koliki je bio maksimum, ne koliko su ljudi kupili igru.

Jel 1% igracha koji su se vratili oficijalna statistika ili tvoja uobicajena imaginarna kao i svaki put..

Nedostajalo im je takmicenja? Pa je CSGO jedina igra sa takmicenjima..

da jeste taj link pokazuje bash to. kad bi pokazao koliko ljudi je kupio 1.6 mislim da bi cifra bila oko milion, a bash taj link ti pokazuje da nema interesovanja, tj da interes slabi iz dana u dan sto se tice igranja GO posto svaki dan ima sve manje igraca ingame.

druze ima jos uvek turnira u 1.6 ali ti ljudi koji su lomili igru pre 5 6 i vise godina i prestali da je igraju sada nisu ni do kolena novijim igracima, i nisu hteli da se vracaju da je igraju kad znaju da ne mogu da je igraju na top nivou, posto je top nivo povecan mnogo u odnosu na njihovo vreme. Sad izadje nova igra i za njega koji je bio nekad vrh postoji sansa da uspe, sansa je mala ali veca je od sanse da uspe u 1.6. Jedan od primera je i Potti koji je ove godine igrao neki turnir u Portugalu i nije znao gde bije na mapi.

ono sto fali 1.6 su timovi van Evrope koji bi mogli da budu konkurencija timovima iz Evrope. Trenutno jedan jedini konkurentni tim van Evrope je Tyloo, a Kinezi dobiju vizu za Evropske drzave svake prestupne godine...

csgo i oce ujediniti igrache ali ce 1.6 imati uvek bolide koji ce kukati kako je csgo shit. A znas ko jos ima iste te bolide ? Source igrachi, koji isto pricaju da je 1.6 shit i csgo shit. Jbg uvek ima tih sto ostaju i ne zele promene, vec samo kukaju i bashuju a nisu ni igrali igru. Evo mogu da se kladim da istu ovu pricu vode source igrachi.

Znachi Train je losa mapa zato sto je preslikan od css-a ? Zasto? Pa mapa je 3 puta bolja od stare.. Bukvalno.

Idi na SK sajt ili ugugluj switch to CSGO, i ispisace liste top klanova koji prelaze na csgo..

[roflmao] Ti si nasao jedan klip gde je lik ubio dosta igracha u rundi i to je tvoj argument za 1.6 vise skill required igra od csgo-a ????

Pa dobro daj mi sansu bar jedan turnir u csgo-u da bude, evo uskoro je, pa cu i ja da nadjem 1 rundu gde neko napravi 3 HSa da linkujem da pobedim u ovom argumentu [roflmao]

druze nema potrebe da kucam u guglu ista posto sve pratim na hltv.org-u za koji ti nisi ni cuo i znam tacno koji timovi su presli, a klip u kojem lik ubija dosta igraca sa 1 shotovima je skill i to ogroman skill ne zbog toga sto je ubio 4 coveka u rundi vec zbog njegovog pucanja. turnir u cs:go je vec bio pa probaj da nadjes neki klip da me ocaras svojom igricom.

a zasto je Train losa mapa ako je preslikana sa CS:S, 1.6 komuniti je veci od CS:S-ovog i to mnogo veci, sto bi ja kao 1.6 igrac prelazio na igricu koja treba da ujedini igrace ova 2 kantera a pritom igracima CS:S daje prednost zato sto su mape identicne kao njihove ? i to im daje ogromnu prednost posto vec znaju sve kako funkcionise. Da je preslikana sa 1.6 ljudi bi radili ninja stvari sa merdevinama i ispod vozova a ovako trulez.

Ma jel ovaj lik trol?

i ja sam nasao da se zamajavam sa trolom...

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

@ Dejan J.

Bas taj link mi pokazuje da interesovanje slabi ? Ok koliko je bilo ljudi koji su igrali CSGO pre nedelju dana?

Evo uzecemo screen shot sada pa za nedelju dana da vidimo koliko to ljudi prestaje da igra CSGO, moze?

"Imalo" je turnira, sada ce ih biti jos manje nego sto ih je i bilo, mada koliko ih je pa i bilo 3-4 godisnje ?

Vao izmislio si toplu vodu kad si rekao da ljudi koji nisui igrali 5 godina ne mogu da se takmice sa ljudima koji su igrali.. Ali da isti ti ljudi nisu prestali da igraju ti tvoji ne bi ni postojali na sceni nikada.. Zato sto su nizi kalibar igracha koji samo kada bolji prestanu oni tada izniknu. Uvek je tako..

U 1.6 vise niko nece da ulaze, ne fale im timovi. A nece da ulazu zato sto je igra zastarela..

Evo lik upravo prica o ovome sto mi pricamo.

Realno, ja ne pratim, nisam ni igrao 1.6 dugo zasto bi pratio scenu. To sto si ti linkovao randum link i mislis da je to pokazatelj potrebnog skila za igru pokazuje koliki si bot u stvari i da uopste ne poznajes igru kao sto verujes, svaki igrach sa turnira ima po jednu takvu rundu da pokaze.. Ima jos milijardu takvih linkova koji su se nakupili tokom 11 godina postojanja 1.6.

Upravo taj link i jeste pokazatelj koliko je lakse igrati 1.6..

[roflmao] Znachi tebi u stvari smeta sto source igrachi duze igraju na tim mapama.. I zbog toga je CS:Go losa igra? [;)] Napokon je izbio srz problema. Pa jel ti vidis koliko to idiotski zvuci ? Vi ste u stvari uplaseni da source igrachi imaju prednost pa zato ne zelite da pocinjete igru. Znachi CSGO bi ti bio odlichan da su mape iste kao na 1.6?

U stvari kako ti uopste i raspravljas sa mnom o igri koju nisi igrao, na cemu ti baziras svoje utiske ? Na tome koliko igraca ima trenutno koji je igraju??

Realno ne vidim poentu vise iko da se raspravlja sa ovim fantomom kad lik vrti jednu istu plocu sve vreme.Idi decko igraj cs:go,najjaca igrica ikad napravljena.

Ja vrtim jednu te istu pricu ? Pa vi jedinu pricu koju vrtite je "pogle koliko igracha ima" [roflmao]

Evo uzecemo screen shot sada pa za nedelju dana da vidimo napokon koliko ljudi dnevno prestaje da igra.

Ali mi nije jasno zasto se ti ljutis, previse licno shvatas to sto je 1.6 proslost, niko tebe ne vredja..

Edited by SpiRo
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Bas taj link mi pokazuje da interesovanje slabi ? Ok koliko je bilo ljudi koji su igrali CSGO pre nedelju dana?

Evo uzecemo screen shot sada pa za nedelju dana da vidimo koliko to ljudi prestaje da igra CSGO, moze?

Realno, ja ne pratim, nisam ni igrao 1.6 dugo zasto bi pratio scenu. To sto si ti linkovao randum link i mislis da je to pokazatelj potrebnog skila za igru pokazuje koliki si bot u stvari i da uopste ne poznajes igru kao sto verujes, svaki igrach sa turnira ima po jednu takvu rundu da pokaze.. Ima jos milijardu takvih linkova koji su se nakupili tokom 11 godina postojanja 1.6.

jel umes da citas vrednosti sa grafika ? Na grafiku se vidi koliko je igraca bilo ingame kad je igra izasla do danas, nije nikakav problem i za nedelju dana da ti ostavimo opet link isto ce biti...

linkovao sam ti jedan random link od prosle godine cisto da vidis koliko je igra(1.6) napredovala od doba kad si igrao... da igra nije vise hold mouse 1 and pray for a headshot kakvu je ti pamtis... a posto ne pratis, onda ne znas ni sa kime pricas, a i pun mi je kufer vas umisljenih "oldschool" tabana koji nikad nisu osvojili nista u bilo kojoj verziji kantera izvan svog mesta.

ti sto pricas da je 1.6 "stekerska" igra zato sto mozes da se podvuces ispod voza, tacno govori o tome da nikad nisi ni umeo da je igras i da igras public...

toliko od mene ne zelim vise da se raspravljam sa trolom. stavljam ga na ignore

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

pucanje je jako dobro.. to ne moze niko da ospori.. samo treba znati pucati..

tek su poceli ljudi, ovo pucanje izgleda dobro : )

pa cemo uskoro imati i nesto ovako, mozda cak i bolje

a evo sta get right uradi nedavno na tur-u

o svemu mozete govoriti, ukusi su razliciti,

ali ne mozete da osporite prostu cinjenicu da cs;go nadolazi umesto cs 1.6..

kad pogledamo statistiku, za sad nije tako.. ovo je faza nekog prelska, unapredjivanja same igre..

ljudi uopste ne znaju da li i da je kupe, kakva je, mozda je sranje ko sto neki govore, mozda je dobra...

ona moze da bude sve sada, samo ne moze da bude finalna i konacna verzija..

i dalje postoje neki bagovi, greske.. sve se to sredjuje, unapredjuje, itd..

koliko ce ovaj prelazak trajati, videcemo..

mozda se na kraju i ugasi, i svede na neki mali broj igraca.. mozda ponovo na scenu vrate cs 1.6

i jos nemamo sve mape, tuscan fali na primer..

mozda i ove dosadanje promene..

ko ce ih znati..

Edited by remaks
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...