Jump to content

Koji monitor?


Dende

Recommended Posts

U principu ne znam dal ti ulogu igra samo 22" (zbog cena/kvaliteta odnosa) ili nekog drugog faktora, ili pak moze i nesto vece.

If yes then Samsung T220, to jest ako ima jos negde da se nadje.

U suprotnom ovaj Benq koji je napomeno Grgile malopre sasvim korektno radi posao za tih 150e.

infidel

Link to comment
Share on other sites

Pa razmisljao sam o 22" jer mi prosto velicina odgovara,a i koliko vidim cene monitora te velicine se krecu tu negde koliko ja mogu da izdvojim.

Nisam pomenuo da bih preferirao LED,koliko sam video u radnji,a i po pricama nekih,slika je kudikamo ostrija od obicnih LCD monitora,ali mi boje ne deluju toliko zive.

Sta od izlaza treba da poseduje,posto se ne razumem u to?Da li da gledam da ima HDMI i VGA,samo VGA,samo analogni?...

Evo npr. ja sam ovako nesto imao na umu clickeh

Edited by Dende
Link to comment
Share on other sites

Vidis,jedan lik mi je isto rekao da uzmem taj Dell samo bez oznake H,znaci Dell U2311 zato sto navodno ima neki noviji,bolji IPS panel i ne moze da se poredi sa onim LG LED-om sto sam linkovao koji ima valjda TN panel.Posto pretpostavljam da se razumes u to,mozes li samo da mi pojasnis prednosti tog Della i zasto se toliko isplati?

Edited by Dende
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...