Jump to content

Veoma kvalitetan account / character


mirrorsedge

Recommended Posts

Mali preview, za detaljnije informacije mozemo se cuti preko pm-a ili fona, skajpa, msna, yahoo i slicno.

12000+ achievement poena (ima prostora za bar jos 1k, iz raznih wotlk/cata dungeon i raid instanci);

sve moguce primarne i sekundarne profesije su na maksimumu sa rare receptima/itemima.

- 44 Feats of Strength, fin broj impresivnih ('the Insane' recimo);

- 42 titule (nijedna iz rated BG doduse);

- 135 petova;

- 124 mounta;

- oko 200k golda;

- 58 reputacija exalted (prakticno sve moguce);

- 35-40 tabarda (imam Tabard of the Lightbringer, nije equipovan, mozete da ga prodate ako zelite);

- par Trading Card Game itema;

- Heirloom gear za sve moguce klase i specove;

- oba Spectral Tigra (Swift + obican)

- i jos svasta po nesto, ukoliko bude interesovanja bicu detaljniji i prosiricu oglas.

Imajte u vidu da ne igram u Ensidiji i nisam Kungen, da nemam top PvE ilvl570 gear, tako da ako trazite prejeban gear specificno - ovaj character nije za vas.

Dobro sam svestan situacije u Srbiji, ali ne planiram da ga dam za "bud-zasto" kako popularno kazu druge kolege ovde na RuRu. Nisam zainteresovan za trade.

Account je aktivan jos 2 meseca, i mogu da sredim da bude aktivan jos godinu dana ako treba. Takodje sam u stanju da sredim Gladijator titulu ove sezone (o mom trosku naravno).

Lik je izuzetno kvalitetan - zaboravio sam dodati da je account Cataclysm Collectior's Edition, ima Mini Deathwing peta, ako to bilo kome nesto znaci - molio bih ozbiljne da se jave.

Edited by mirrorsedge
Link to comment
Share on other sites

Mogu da ti sredim jos taj 1k achivmenta pa da ga das za vise :) . Ne verujem da imas bloodsail reputaciju na exalted :) . Ovo je druid sigurno,ako nije druid neki paladin, ti brate da si pametan malo da procesljas strane sajtove i da ga prodas tamo za 1500 evra ako ima sve ovo, ili lepo nabaci mu neke hc iteme i malo pvp dobar i jos vise da ga das,nema ovde niko u srbiji para za ovo, jedino da kupi neko i da ga preproda.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...