Jump to content

Ping Internet Provajdera za CS 1.6


reAd*

Recommended Posts

okej evo da budemo ozbiljni :

Ping ne zavisi od uploada. Ping zavisi od odaljenosti i broja hopova, no nebitno

Manji ping tj bolje ce ti cs raditi na cable nego adsl, zbog tehnologije same.

I adsl i kablovska su sad kod nas super i radice ti ok.

Upload ti je vazan kao i download zbog protoka podataka. meni je nekad super radilo i sa 256/64 na ptt kablu. Posto sada svaki paket ima sigurnih 128k uploada, radice ti kanteri korektno za kojeg god ADSL/kabl provajdera da se odlucis.

Opet, ja ti preporucujem da uzmes kablovvski ako mozes, imao sam ptt, sada sbb i igre koje su zavisne od konstatno kvalitetnog rotoka i :niskog pinga: su bolje radile na cable netu.

Od adsla, imao sam telekom

ja zivim u Kikindi i ovde sbb ocajno radi, ping mi je 20 50 170 pa opet 20 i tako ceo dan , pre jedno nedelju dana sam se iznervirao i otisao i podneo zahtev za adsl telekomov... Tako dacu ga u ponedeljak dobiti i podeliti iskustvo sa vama :D

Link to comment
Share on other sites

ja zivim u Kikindi i ovde sbb ocajno radi, ping mi je 20 50 170 pa opet 20 i tako ceo dan , pre jedno nedelju dana sam se iznervirao i otisao i podneo zahtev za adsl telekomov... Tako dacu ga u ponedeljak dobiti i podeliti iskustvo sa vama :D

Koji paket uzimas? Mislim CLICK, ja sam click 4 , 4096/512 , ping 20,25 na KGB ALFI, skoci do 30 nekad , Ali nekad samo :) , dok na cw serverima ping je 15-20 maximum, a na stranim tipa poljski je 80-100

Link to comment
Share on other sites

dobio sam danas internet celo popdne sam igrao znaci extra je,za razliku od neta koji sam imao, ping <20... + 50% je jeftinije sto mi izadje klik 4 oko 1100 dinara,

Uzeo si clcik 4? 4096/512 ? kako ti se krece ping na punim serverima?

Link to comment
Share on other sites

ne ,jer ne znam ni sta je to :D

Ah, jel imas iptv mozda ? :D pa to ti je ako ti je ne interlevd bice ti ping 20-25, ako ti je na fast bice ti ping 10-15 :D ja sam se prebacio sa interlevda na fast sada mi je ping 10,15 na kgb alfi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...