Jump to content

SpiN Gather System


HOLMES

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sve je to lepo samo sto nema ac, ili neke druge zastite. Danas igram sa likom, i bzvz pogledam, banovan na steam-u, ceo server ga psuje. Sredite to..

Ne moze da bude banovan u CS 1.6 Na tom Steamu i da igra na serveru sa vama , mozda je banovan u nekoj drugoj igrici.

^.^

Link to comment
Share on other sites

Pa i meni nije jasno kako je to moguce druze. http://www.dodaj.rs/f/c/Jo/1Z2up4pU/1ht.jpg Ocigledno ti ovo sve dokazuje, pritom lik svakodnevno igra bez problema.

Ne znam da li si upoznat sa chinjenicom da Steam sadrzi mnogo igara tako da on mozhe da ima ban naprimer u CS:S i da igra CS 1.6 bez problema.

Ako je uspeo da udje na server sa vac zastitom znaci da nije banovan na 1.6

^.^

Link to comment
Share on other sites

Ne moze da bude banovan u CS 1.6 Na tom Steamu i da igra na serveru sa vama , mozda je banovan u nekoj drugoj igrici.

moze...samo mu nije banovan steam acc nego je banovan ip da ne moze na odredjeni server da udje,a ono sto stoji "ban is on record" ili kako vec

su banovi prijavljeni steamcommunity-u ili Valve-u...koliko sam upoznat..

Edited by ron10

svi su u dissu pa nisu nam blizu,svi bi u nash svet,al ne damo im vizu,imamo harizmu al opet nas mrze,kurve nas jure pa krecemo se brze

Link to comment
Share on other sites

moze...samo mu nije banovan steam acc nego je banovan ip da ne moze na odredjeni server da udje,a ono sto stoji "ban is on record" ili kako vec

su banovi prijavljeni steamcommunity-u ili Valve-u...koliko sam upoznat..

Lose si upoznat. Ip ban nema nikakve veze sa VAC2 banom.

^.^

Link to comment
Share on other sites

odigrao 2 mixa i verovatno nikad vishe...serveri su katastrofa...a i mixevi su tragikomicni...

Zbog toga je gather u fazi testiranja, da bi ljudi davali sugestije i primedbe kako bi se ispravile greske i mane ovog sistema. A sto se tice kvaliteta mixeva, ne moze se pomoci tu, nazalost...

Link to comment
Share on other sites

ma svaki gather ista prica...sve ti je jasno kad sam slusao 2 bosanca kako ceo mix pricaju o srebrenici itd...da ne napominjem da je 1 bio admin,al bitno da si ti nabo oskara u glavu =)))

Znam, i ja sam se zgranuo kad sam video kakvi su admini u samo par mixeva na ovom gatheru. Bez brige, to cemo da popravimo. Ipak mislim da trebamo dati sansu ovom gatheru :) Nisam ja, mi smo ga naboli :))

Link to comment
Share on other sites

Zbog toga je gather u fazi testiranja, da bi ljudi davali sugestije i primedbe kako bi se ispravile greske i mane ovog sistema. A sto se tice kvaliteta mixeva, ne moze se pomoci tu, nazalost...

Moze se pomoci tako sto bi ti naleteo nekad sa svojom ekipicom, isto tako ostali iz boljih klanova itd, a ne samo radi reklame da tamo pise BGdo masina, IDZUO pajser, migzi itd...

Link to comment
Share on other sites

Moze se pomoci tako sto bi ti naleteo nekad sa svojom ekipicom, isto tako ostali iz boljih klanova itd, a ne samo radi reklame da tamo pise BGdo masina, IDZUO pajser, migzi itd...

Ja igram gather kad god imam vremena, a kad sam sa ekipicom uglavnom vezbamo ozbiljno, tako da gather bas i nije mesto za tako nesto.

Link to comment
Share on other sites

Da ali ako pored njega i ortaka bude tu i jos 2, 3 ortaka iz poznatije ekipe + nas par solidnih igraca eto super miksa.

Mozda ne bi trebao previse da laskas sebi... Hahah, just joking :) Ako se mojoj momcadi igra gather, nek' igraju, ako im se ne igra, ne mogu da ih prisiljavam. Ja znam da svaki put kad mogu upadnem da se ispucamo i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...