Jump to content

Multibox


Scooby

Recommended Posts

Pozzdrav.

Kao prvo zanima me dali je multiboxing dozvoljen tj. legalan uopste na EU serverima ?

Ako jeste voleo bih da znam dali neko ima ili zna program za multimox koji je siguran (da posle koriscenja nejga nebi slucajno neko opeljesio akaunt i slicno).

Hvala na odgovorima unapred.

Link to comment
Share on other sites

Pozzdrav.

Kao prvo zanima me dali je multiboxing dozvoljen tj. legalan uopste na EU serverima ?

Ako jeste voleo bih da znam dali neko ima ili zna program za multimox koji je siguran (da posle koriscenja nejga nebi slucajno neko opeljesio akaunt i slicno).

Hvala na odgovorima unapred.

Testirao sam ranije multiboxing, pratio teme itd.

Sa rzličitih strana, odgovori su isti... GM kažu da dok je to 5 accountova, 5 pretplata... ne postavljaju pitanje da li jedan čovek upravlja

svim tim nalozima, ili više njih. Ne krši se EULA niti bilo koji drugi Blizz propis.

Dakle, dozvoljen je multiboxing.

To što nije etički... to je druga stvar.

Meus vita, meus nixor!

Link to comment
Share on other sites

To što nije etički... to je druga stvar.

Baš me zanima ko i kako propisuje etički kodeks wowa. Mislim, ono oko nidžovanja, lepog ponašanja, i sličnog mi je jasno, ali mi multiboxing ne smeta. Gledam na to kao na eksces koji se stvarno retko sreće i ne smeta mi uopšte ako neko to radi.

Link to comment
Share on other sites

Baš me zanima ko i kako propisuje etički kodeks wowa. Mislim, ono oko nidžovanja, lepog ponašanja, i sličnog mi je jasno, ali mi multiboxing ne smeta. Gledam na to kao na eksces koji se stvarno retko sreće i ne smeta mi uopšte ako neko to radi.

Ma ne smeta ni meni u glavnom...

Zasmeta kada naiđem na 4 ele + 1 resto kombinaciju... pa me ošure u roku od jednog LBa.

(ovo je bilo AV za vreme TBCa)

Ili recimo 5 DK, frost, u TB.

Nije kao da mogu nešto da učinim po tom pitanju, mogu samo da se nerviram i da odem na drugu stranu.

A to "etički"... ne propisuje niko.

Možemo slobodno reći da je u pitanju pravilo koje nije napisano, "unsportsman conduct"...

Edited by mast3r

Meus vita, meus nixor!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...