Jump to content

LoL pricajte - slobodna diskusija


Ivan~

Recommended Posts

Posle 5 dana mucenja...I padanja na 1750 dva puta....Napokon stigoh OPET u platinum (treci put lol).I to sam morao jebenog Lee Sina da igram.

wrccyh.jpg

Zbogom ranked mecevi do reseta.A nadam se da ce biti uskoro, a ne za 3 nedelje.Riot nas trolluje vec 2 meseca. :tf:

Toliko sam igrao ovaj lol da sam za dva dana skupio 4500 ip-a.Fuck...I need a job.

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Haha, uzmes Shaca kao covek na low ratingu i pisas im u oci...Like a boss.

Ma gde - nije to problem sta cu ja da uradim nego sta ce 3 do 4 debila sa kojima cu uci da urade.

Prvi put kad mi je falilo dve partije za gold se desi da udje majmun, isfiduje najstrasnije, naravno ti koji je nafidovao krenu da nas ubijaju sve po mapi i mi izgubimo.

Ulazim u sledecu partiju, isti majmun. OMFG NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOB I CANNOT PLAY WITH NOOOOOOOOOOBS FEEDERS OMFG I WATCH THE MOVIES I AFK.

I tako ja izgubim 26 ratinga za 40 minuta.

Link to comment
Share on other sites

kad sam jurio zlato, upadne mi lik "i want fiddle mid" ja rekao nema sanse, uzmem vlad za mid. lik uzme fiddla i ode solo top. imao 0-9 i izgubimo.

sledeci game isti lik, i na chatu napisao "im fiddle top" , ja krenuo da serendam i on uzme kejtlinku ipak, i pokida sa njom :D posle te partije jos 1 laganu i eto golda :D

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Eh...Na high ratingu je 2 puta gore...Dobijes duo queue koji je takav...2 puta za redom ako nemas srece...Ili dobijes debile tipa "LOEL I TROLL DONT KER, U GAIZ LOWBOBS".Vise dobijes ovakve debile, u svakoj partiji imas jednog.

Ne zajebavam se..

Verujem ti, veruj mi :D

Od grupe koja je usla u 1800+ ima sigurno beskonacno mnogo debila koji se tripuju da su special jer imaju toliki raiting i da su pro i svi su poceli da glume sejntvisse i hotsotove i gardsmenbobove....

Sve bih ja to pod noz lagano.

Link to comment
Share on other sites

kako se nosite sa jebenom oriannom na midu?

Eeeeeee ovako:

1. patika i 3 pota (bez ovoga bolje bi bilo da imas reflekse pantera ili si mreo)

2. ne trudi se da je previse smaras i poke-ujes sem ako te bas tad nije promasila kuglom, jer ce ti dati q/w/(e) i nece ti biti dobro.

3. trazi gank sto cesce, orianna je nuker prve lige ali je mekana u picku materinu

4. farmuj vise nego ona

Otprilike tako.

Link to comment
Share on other sites

Cassiopea sa movement speed quints je counteruje.To rade ovamo gde ja igram.Protivnik ostavi Oriannu da je nasi fp-uju, njihov kapiten uzme zmiju, urnise oriannu.

Cassio i Morgana su joj jedini counteri.I kao sto su ti rekli, ne trudi se da je smaras, ako promasi kuglu, kazni je.

Od grupe koja je usla u 1800+ ima sigurno beskonacno mnogo debila koji se tripuju da su special jer imaju toliki raiting i da su pro i svi su poceli da glume sejntvisse i hotsotove i gardsmenbobove....

Upravo ovo!Previse gledaju streamove i misle da mogu da rade isto sto i oni!Bas kad sam jurio opet platinu, imao sam nekog mungosa u ekipi (iznenadjenje?) koji je tako ocajan bio da nam nije bilo dobro...I neko iz moje ekipe mu rejdzuje "You ain't HSGG". xD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...