Jump to content

LoL pricajte - slobodna diskusija


Ivan~

Recommended Posts

550 RP to every summoner who has logged in between 12:00 a.m. CEST on June 1st, 2011 and 11:59 p.m. CEST on June 23rd, 2011

Ovo izgleda vazi samo za Eu server. Na US nema nikakvog obavestenja. Taman sam se ponadao nekom imba skinu, jer nisam trosio ni onih 350 sto su davali ranije :c

Edited by Ivan~

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

imam problema sa chatom. naime, kad god se ulogujem, samo pishe logging onto chat, medjutim, uopshte ne mozhe da se uloguje, tako da ne mogu da vidim ko je online, niti mene mogu da vidi da sam online. izgleda da se samo meni deshava (mislio sam da ce se sa updateovima unormaliti, medjutim nishta), jel zna neko u chemu je problem ? nemojte mi samo reci da moram ponovo da instaliram igru :D

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

nema druge nego da ih pljujes... iskreno da vidim nekoga iz riota na ulici uzeo bih prvi tvrd predmet i tukao ga dok ne iskrvari na smrt... moze igra da bude najbolja 100x kad ja dodjem kuci posle 10 sati posla, kazem devojci da se ne vidimo jer hocu da se igram, i sednem za komp sa coca colom od 2l kad ono

UNAVAILABLE

iz kog razloga?

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

nema druge nego da ih pljujes... iskreno da vidim nekoga iz riota na ulici uzeo bih prvi tvrd predmet i tukao ga dok ne iskrvari na smrt... moze igra da bude najbolja 100x kad ja dodjem kuci posle 10 sati posla, kazem devojci da se ne vidimo jer hocu da se igram, i sednem za komp sa coca colom od 2l kad ono

UNAVAILABLE

iz kog razloga?

+1 za batine xD

Bem im decu!

Link to comment
Share on other sites

ok ako je ovo za chat do riota, mada to traje vec neko vreme. pokushacu da budem strpljiv :D

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

For these reasons, we have been making preparations to split our European service onto two new platforms: EU West and EU Nordic & East. Once this split is complete, your summoner will only be accessible on the platform that you’ve landed on.

That being said, switching over to our new, dual platform setup will be quite the logistical feat. In the coming weeks we will be assigning players to their new platform. We did our best to avoid separating groups of friends, but if you should find yourself unsatisfied with your destination platform, we will be facilitating one free transfer between the two platforms following shortly after the split.
Link to comment
Share on other sites

Will I be able to transfer my account again after I have used the free transfer that I was issued following the EU Split?

Yes, but there will be a fee for doing so.

Edited by pantasd

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

hahaha znaci nema leba od ovog lola..oce pare stoka gladna :D

Mascori, picketine jedine! Kako im samo pada na pamet da zarade od svog proizvoda!!! Sramota! Evo ja svoj "leba" dobijam u Idea-i Supermarket dzabe svaki dan sa sve litrom jogurta i 100 grama praske sunke. Fini neki ljudi, sve mi dzabe daju.

Americka nostalgija za hladnim ratom... US timovi pojeli govno na IEM-u i Dreamhacku, aj da zajebemo Evropljane i podelimo ih na pola kao onomad Yugu pa ce biti slabiji. MRS STOKO IMPERIJALISTICKA! Glupi ameri....

Sigurno je to. Mislim i ja da se realno cimaju da splituju servere na dva dela da bismo mi Evropljani bili slabiji. Naravno - sva ova kukanja oko beskonacno dugackih queue-ova, Server is busy sindroma, latency issue-a i svih ostalih kuraca i palaca generalne nestabilnosti nemaju nikakve veze sa njihovom odlukom. Prljavi Ameri su odlucili da nas uniste. NE DAJ SE EVROPO! (Mars na Drinu theme is playing now)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...