Jump to content

Prodajem Huntera lvl85


Dulac

Recommended Posts

Pa ovako prodajem huntera na Zenedaru uglavnom ima full gear normal i 4 hc itema full pve u bagovima naravno ima josh geara koji mozete da swapujete imam takodje full pvp gear samo sto nisam uspeo do 2200 za t2 ali steta takodje isto od atramedesa nisam dobio drop uopste hc bow ali sta ces pvp gear ceo epic vicious gemoveano ecnhantovano profesije Engi JC full imam Dark fenixa motor wyrma i josh neke mounte uglavnom evo ga link pa pogledajte a na accu je i rog skining herb farming lik ima pvp gear i enchante ali nista full imam golda achiv poena 6800

takodje su na accu na allijansi DK DRUID lvl 80 njih nisam igrao Dk ima stari wotlk gear imam crusader titulu isto na dku i winterspring sabre i mounta iz kza a druid ima tigra iz zga nista hunter je najgirovaniji ali iostali likovi idu uz njega tako da ocu samo ozbiljne ponude

A imena drugih likova su Vrale(druid),Ultradead(DK)Kain(sa retardiranim i neznam da ga napishem opet ;p rogue)

HUNTER http://eu.battle.net/wow/en/character/zenedar/snajp/simple

Kontakti i cena po dogovoru na 064-089-7835 pogledajte pa razmislite molim vas nezelim niske ponude tako da samo ozbiljni ljudi hvala

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...