Jump to content

Battlefield 3


dNte

Recommended Posts

Pa 25. zar ne ? :tf:

Ne zurim nigde,svejedno kad cu da upucavam zlikovce.

Sad sam se setio par stvari koje su mi bas isle na zivce...jebeni stubići i bandere na Caspian borderu.Glupi tenk nije mogao da ih pregazi/srusi isto kao i ona fiksirana kola kod pumpe i rampe.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

aktivirao i ja sinoc preko one fore sa sakrivanjem IP-a, i pikao malo

odlicno radi, eu servera ima, igrao kaspian superiska radi ne secka ne laguje

kampanja ko kampanja, COD fazon nista specijalno i sve vec vidjeno

ne znam samo sta ce biti co-op ?

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

meni radi sve na high + AA x2, 1920x1080

i5-750, 4 gb, 5870, win7 32 bit (da da da stavicu 64b i jos rama)

probao sam ultra cisto fore radi da vidim kako izgleda u sp-u, i njok nema sanse zasecne gde najmanje teba:P

pri tom to ultra ne izgleda bas toliko lepo koliko je zahtevno (fazon crysis 2 samo xyz puta zahtevnije), high izgleda nista specijalno realno (reklo bi se kao cod)

no od svega toga je bitnije kako se ponasa na 64p serverima

nisam mnogo igrao, ali po server browseru sam naravno birao najbolje, na jednom sam se izigrao sit (ping 50)

na sledeca dva me je izbacio sa servera (ne kaze razlog) ali sam primetio kocenje i seckanje iako je i kod njih ping bio oko 50-60 (navodno)

u igri ne znam da li ima da se vidi kakav ti je ping ?

osecaj teamplaya ne postoji, eto neko stane da te pokupi dzipom ili tenkom... u glavnom krljanje svako za sebe, tu i tamo vidis uigran par ili trojku... sve to deluje banalno posle RO2.... naravno vec sada ima igraca sa otkljucanim kojekakvim dodacima za oruzje i izlevelovani su tipa 15 lvl pa te kidaju jednim metkom kalasa medju oci, sto je veliki problem savremenog fps-a, silno levelovanje i dodaci koji se dobijaju mnogo otezavaju igranje svakom ko nije poceo od samog pocetka ili ubija momenat gejmpleja jer znas da taj koji te je ubio nije to uradio zbog svog skilla vec zbog proste kolicine vremena provedene u igri (ti sa golim kalasom na nekog ko je nakacio na ACR i laser i hologram i sta ti ja znam, i precizan je u single modu na 200 m malte ne)... dakle skoro kao grind u mmo-u... zato ovako komercijalni fps-ovi sve vise gube na interesantnosti svakom ko je na kompu a seca se kvejka (ok ispljuvali su svi cod, sad ce par godina da se loze na BF i onda ce da shvate da je to isto sranje drugo pakovanje)

mada opet, i ovoj igri je glavno trziste - konzole, tamo je sve ovo tako super i novo i imerzivno ludilo sasavilo!

ucitavanje mapa traje i traje i traje ... smorio sam se kao mali zeka...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ma be i meni tu nesto smrdi .... nista to ne valja ...nekako mi krivo sve stoji .. nije to ko sto je pre bilo u cod .... cak e i tetris bolje odradjen ...

E tetris ,nasao si sa kime da ga poredis ,aj da si rekao super mario pa da se slozim sa tobom , mada nije to sve stvarno , ovo nije stvaran svet kako kaze kale :D

Link to comment
Share on other sites

E tetris ,nasao si sa kime da ga poredis ,aj da si rekao super mario pa da se slozim sa tobom , mada nije to sve stvarno , ovo nije stvaran svet kako kaze kale :D

Ma i super mario nije nesto , tetris je tetris prava stara igra .... fizika, muzika, grafika, sve se uklapa. A ne ovo sad u bf3 neznas ti nasta lici , sve sljasti bljesti , covek samo da poludi... a bagovito je uzasno .... a ja uzmem moj tetris pa igram , ima cak i onaj crni prvi tetris koji prica xD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...