Jump to content

DOTA TURNIR u Nisu!


garneyyy

Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svaka cast za tur bilo je ekstra bez ikakvih primedbi stvarno (svaka cast garny) , a ti makso sto si pobego neces da igras za trece mesto a ? Pa ne bi ni ja da sam video onog mog pucka beyond godlike u polufinalu :))) i stvarno ko je isprogramirao one keyeve FF , po obicaju maxa je opet bio zakuvao corbu sto postaje ussual na svakom turu :( i cisto da spomenem ekipa PK/CHW su delili 3 i 4 mesto.

JEBI TOMU

a jbg hteli smo da ostanemo,al nash prevoz je morao da krene tako da smo morali da palimo jer nije imalo para za trece mesto pa ne bismo mogli da se vratimo :D sorry

anyway vidimo se ponovo ljudi :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.speedyshare.com/files/27763683/GF_turnir.zip

sry za kasnjenje sad sam ustao i evo svih replayeva koje mi je garny dao uzivajte

@ android da me nisi dobio u rumi sada bi imao killing spree (3 lana za redom) al dobro vratio se trofej u jerkovic gde mu je i mesto,a i mozda opet nabacim streak!

;D nisam te ja dobio, dobili smo te :) mi smo TIM, to moras da zapamtis ;)

Link to comment
Share on other sites

viktor seljachina pastir ratar.

Bajo, pitali oni iz cevapdzinice za tebe (cekali te od letos da im narpavis promet) ^^

sto se tice turnira da ponovim josh jednom

MA DA NIJE KURCHINAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaAaAaAAaA!!!!!

<3 CVELE

I ovaj toma degenerik jurca tamo po fajer busu sa betom u min 7.. zamalo nas pobedise u polufinalu.. GG cya again (in nish)

Edited by GreedySerbian

[441568395.png

Link to comment
Share on other sites

boze kako se ovaj toma pali :DDD

@acid a jbg brate ja bih i igrao da vam ugasim tog pucka ali jbg, ovi moji morali da pale jer prevoz nije hteo da ih ceka :D

a pazi brate realno da ja nisam tu onda bi se ljudi smorili, ovako malo razmrdam masu :)

wp eu4ia, realno ljudi su dosli prepikovali, nadigrali i rejpovali sve... zasluzeno :)

@matori jesam bio jeban ali sam barem bio na tur :DDD

Link to comment
Share on other sites

minute 10 toma na firebush ubija acida (hehehehehehe)

Kao prvo firebush nisi video a kao drugo nismo hteli win taj game ovako je bilo lepse i zabavnije :))

<3 A DA NIJE SLUCAJNO ... KURCHINA ??? :))))

Realno moj Puck >tvoj bat , procices ko onda SF ns SF -omnp

Maxo turnir stvarno ne bi bio zanimljiv da ga ti ne zakuvas :)))

Edited by A C I D
infacidfinal2vn9.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...