Jump to content

Gather!


pilauda

Recommended Posts

Sta je Gather?

Gather je online gaming zajednica koja omogucava svim igracima najpopularnije FPS igre Counter-Strike da u svako doba dana i noci igraju meceve.

Koje su mogucnosti?

- Registracija i igra je poptuno besplatna

- Potpuno automatizovani clanwar mecevi

- Merenje skill poena svih igraca u skladu sa dostignucima igraca

- Mesecne nagrade za najbolje igrace

Kako funkcionise?

Gather je potpuno automatizovan sistem koji koristi IRC kao glavni nacin komunikacije i organizacije. Da biste igrali potrebno je da imate registrovan nalog na nasem sajtu kao i podesen nick koji ste prethodno registrovali na nasoj IRC mrezi. Detaljno se mozete informisati o nacinu igranja u sekciji sa uputstvima.

Sta je potrebno za igru?

Gather mogu igrati svi. Bilo da imaju Steam ili ne. Ukoliko nemate Steam, predlazemo vam da skinete novi non-steam patch v42 sa najnovijim update-ovima. Mozete ga skinuti preko nase download sekcije. U oba slucaja, morate podesiti steam-id u vasem profilu. Ukoliko ne znate kako se podesava steam-id, pogledajte sekciju za uputstva.

http://www.gather.rs

http://www.gather.rs/pocetnici

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nije to onaj sto drzi stevis ovo je gerasimov....

kao prvo nisam se ni registrovao tamo vec znam o cemu se radi...igraju non steam igraci, ac ne podesava interp i rejtove tako da ti igraci lebde po mapi, + sta ako ga banujes za wh a on samo skine novi non steam kanter...jos je gerasim to napravio kao konkurenciju gather-networku a uspeo je samo da privuce neke joce pro killere 97 i plus je dozvoljen skrol...

ja ne znam sta je ovaj nasao samo da reklamira na klanruru majko mila...

Link to comment
Share on other sites

nije to onaj sto drzi stevis ovo je gerasimov....

kao prvo nisam se ni registrovao tamo vec znam o cemu se radi...igraju non steam igraci, ac ne podesava interp i rejtove tako da ti igraci lebde po mapi, + sta ako ga banujes za wh a on samo skine novi non steam kanter...jos je gerasim to napravio kao konkurenciju gather-networku a uspeo je samo da privuce neke joce pro killere 97 i plus je dozvoljen skrol...

ja ne znam sta je ovaj nasao samo da reklamira na klanruru majko mila...

Slazem se sa Mitom :)

1970

Link to comment
Share on other sites

ajde sine prvo nisam admin vec jedan od glavnih ljudi, drugo sam pokazujes kakav si kad reklamiras nesto pach48 gather ahhaahhha pa docice ti 100 kretena koji ce ti igrati sa wh om i banujes ih i skinu nov pach i imaju nov steam id...+ AC ti je u fullu sve interpas do interpasa i low rejeter ... neces nikad imati ni jednog dobrog igraca vec decu sa non steama...

plus sto to nece jos dugo trajati cim srede ac na gather-networku vratice se ljudi i gn je nasledio eplay a i sam znas kakvi su igraci igrali na eplayu poput kingora , confy a itd....

ti sa tim sranjem mozes samo da skupis jocu pro killere , a i hvala ti za kompliment sto sam ja joca pro kiler 97 ^^ vidi se da si jako obrazovan sto se tice scene cs a idi pikaj gather ;)

Link to comment
Share on other sites

ajde sine prvo nisam admin vec jedan od glavnih ljudi, drugo sam pokazujes kakav si kad reklamiras nesto pach48 gather ahhaahhha pa docice ti 100 kretena koji ce ti igrati sa wh om i banujes ih i skinu nov pach i imaju nov steam id...+ AC ti je u fullu sve interpas do interpasa i low rejeter ... neces nikad imati ni jednog dobrog igraca vec decu sa non steama...

plus sto to nece jos dugo trajati cim srede ac na gather-networku vratice se ljudi i gn je nasledio eplay a i sam znas kakvi su igraci igrali na eplayu poput kingora , confy a itd....

ti sa tim sranjem mozes samo da skupis jocu pro killere , a i hvala ti za kompliment sto sam ja joca pro kiler 97 ^^ vidi se da si jako obrazovan sto se tice scene cs a idi pikaj gather ;)

a koje si ti to godiste i koliko ti je to znanje o cs-u pa si toliko kvalifikovan da svima kenjash o bilo cemu?!? ja ne reklamiram faktardu samo sam napisao moja misljenja o ova 3 gathera (bivshi gn, eplay->gn i gather.rs). A ti mislis da je gn ac perfektan ,edituje ti userconfig WooooW....?! pa ako su ti oni i bili na gatheru sta to dokazuje kad je eplay bio jedini,nije da su imali neki izbor,ili gresim?! samo mi reci zasto hejtujes gather.rs kad ga nikada nisi ni probao igrati?!?! zar ti je toliko zhao sto vise niko ne igra na GN-u pa tako isfrustriran ovde smarash ljude ?!

gathere isprobam ali nisam neki pasionirani "igram po ceo dan" gatherovac...

za kraj imam nesta za tebe : LINK

Edited by zyllion
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...