Jump to content

3D Cafe LAN party 3.


NeskeNBG

Recommended Posts

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovako, pre nego sto sam okacio sve ovo ja i du smo seli i okrenuli skoro sve ljude (nismo par ekipa za koje znamo da ce sto posto potvrditi, a i vec jesu :) ) i pricali sa vecinom, naravno uvek neko moze da odustane, i to neka kaze sto pre, zbog drugih ekipa. Elem ima jos metar i po dana do turnira, editovacu sutra za uplate sve i do roka uplate. Naravno ako neko ne uplati do odredjenog datuma uletece sledeca ekipa. (nadam se da nece biti takvih ispada)

To mi je sve jasno.

Ali, recimo ja nisam u pozvanim ekipama (ne zalim se) i uplatim sutra. Da li ja ulazim na listu ekipa koje su uplatile sutra, ili kada neka pozvana ekipa ispali ?

Link to comment
Share on other sites

Prvo od ovih mora neko da ispali, da bi ti uopste mogao da uplatis, kada neko ispali, ja tebe pozovem, kazem proto ima slot za tebe, ti uplatis i igras.

U interesu nam je svima da bude sto jaci turnir, prvo su pozvani ljudi koji idu po turnirima, ekipe koje su redovne, naravno uvek ima i nesto lokalno, kao i svaki turnir ali tako je kako je. Svestan sam da sam izostavio neke ekipe, ali ogranicen sam na 16 timova, du i ja smo sami, i odlucili smo da bude 16 ekipa, bice jos turnira i nadam se da ce sledeci biti veci. A sto se tice tebe konkretno mislio sam da spadas u dps...

First name Ever, last name Greatest.

Link to comment
Share on other sites

Zoom, tesko je ugurati sve dobre ekipe u 16 slotova, pozvao sam dps iz novog sada, kao jedinu ekipu iz ns koja ide po svim turnirima i koja je redovna. Ispravi me ako gresim.

Gresis, mladjana ekipa MVKSG je prisustvovala velikom broju turnira u proslih par godina, usne ti poplavele od crnackih atributa dabogda.

infidel

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...