Jump to content

Polovni delovi za računar (sve i svašta)


ImProviser

Recommended Posts

Matična ploča Asus A7N8X-EAY (Socket 462) - 600 RSD

Grafička karta nVidia GeForce FX5200 (128) - 800 RSD (Menjan cooler, sređivana grafička, radi dobro)

DVD Čitač Asus 16x - 500 RSD

256 + 512 RAM-a DDR - 1300 RSD

Mrežna karta - 150 RSD

Kućište Mercury Sapphire + 300w napajanje (nije original od kućišta) - 900 RSD

Slim tastatura MS Industrial (relativno malo korišćena...) - 450 RSD

MS_INDUSTRIAL_KB_4a8eb6301d414.jpg

Samsung Multimedia tastatura (stajala nekorišćena par godina, napatio sam se dok sam je očistio... testirao sam je, radi sve kako treba...) 450 RSD

samsung_sdm4500p.jpg

Ukupno 5150 po delovima

Ako neko hoće sve, dajem za 4500, samo da ubaci neki procesor i hard i radiće kancelarijske poslove odlično... Nije za gaming, to možete i sami da zaključite :D

100 FPS bi izguralo, ali u smoku se guši, u jednom pada na 60, na 2 na 30, u 3 već umireš u smoke :D

Radio sam sa PS na njemu (CS 2, CS3, DW isto) i radilo je sve korektno, neke komplikovane operacije traju duže ali tako je, sa procesorom od 1.7

Edited by ImProviser

(L) Team Xenon (L)

11:24 PM - Lo.Oka: el normalno da iako sam desnjak lakse mi da igram cs left handed
Link to comment
Share on other sites

pff šta znam, relativno tvrdi, stare tastature one (jednu što sam imao nedao bog koliko su tvrdi tasteri bili, pa nzm sad šta da ti kažem za ovu :D ) za gaming dušu dala... nervira me zato što nije sve kompatibilno sa win7 (samo u iTunes rade oni tasteri, tj u muzičkim programima, ovi ostali sa strane su za komande na XPu...), takva je napravljena šta ćeš :D

očišćena je sa alkoholom, kao nova (više je bež boja nego što je bela, da se ne zajebeš, da ne bude posle :P )

uz tastaturu šaljem i drajvere naravno... dok za MS Industrial sam zagubio disk, al mogu da se nađu drajveri na netu

Edited by ImProviser

(L) Team Xenon (L)

11:24 PM - Lo.Oka: el normalno da iako sam desnjak lakse mi da igram cs left handed
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...