Jump to content

Srpska DotA Inhouse Liga


Stef4N

Recommended Posts

Pazi pravite jako mnogo gresaka, msm ako ocete da vam liga uspe morate drugacije da se ponasate.

Prvo, dakle morate da shvatite da kad ste na pocetku treba da se trudite i da svakome maximalno izlazite u susret, na svako pitanje da strpljivo odgovarate, i da ne flejmujete nikoga, ili stavite veliku novcanu nagradu za prvo mesto i onda to ne morate da radite...

Drugo, da bi napravili kvalitetnu ligu, sa puno igraca morate da se pomirite sa time da je to nemoguce bez dobrih igraca iz Srbije koji igraju za top timove, sto vi definitivno niste posto na Srpskim lanovima nemate nikakve uspehe, na online turnirima takodje (ispravite me ako gresim). I onda dodje lik koji igra za jedan od najjacih Srpskih timova i pita "koje su nagrade?" i dobije odgovor "imas na forumu"... Msm to bi bilo ok da je ovo ldhl ili neka druga liga koja ima brdo igraca, koja je poznata i popularna, al u vasem slucaju ne. Dakle strpljivo polako na sve odgovoriti sto jasnije, svakome pokazati paznju, a posle kad uspete i napravite nesto onda mozete kako hocete...

I da objasnim zasto su vam potrebni poznati igraci, pa zato sto cete privuci lakse masu kad kazete "ej tamo ti igra onaj iz tog i tog klana", plus svi top Srpski timovi igraju online turnire i poznaju dosta stranaca, koji bi bili dobrodosli na vasoj ligi ili ne?

Tako da dosta ste fejlovali po meni, drago mi je da ste se uverili da nije ni malo lako bilo sta organizovati, i nadam se da cete sad malo vise ceniti te "mini turnire koje organizujemo samo za sebe" na kojima bude 16 ekipa (kad Viktor organizuje) i prijavi se jos samo sto nema vremenski prostora u jednom danu da se sve odigra.

Link to comment
Share on other sites

nije stvar koliko je neko dobar covek,bitno je drugarstvo,ja bi za drugara i klan mejta (bivseg doduse posto se vise ne igramo aktivno) uradio sve,dao mu pare dao mu moj has dao mu moj sok i tako dalje i tako dalje

ne znam sta da ti kazem,mislim da lupas gluposti malo vise al dobro ae koga briga kako god :D

Link to comment
Share on other sites

nije stvar koliko je neko dobar covek,bitno je drugarstvo,ja bi za drugara i klan mejta (bivseg doduse posto se vise ne igramo aktivno) uradio sve,dao mu pare dao mu moj has dao mu moj sok i tako dalje i tako dalje

ne znam sta da ti kazem,mislim da lupas gluposti malo vise al dobro ae koga briga kako god :D

http://www.youtube.com/watch?v=spdppbSOTRw&feature=related

:DDDDD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...