Jump to content

Srpska DotA Inhouse Liga


Stef4N

Recommended Posts

Helou evribodi.

Otvorena je Srpska DotA Liga na IRC-u (Quakenet.org - #srb.dota)

U ligi su dobrodosli svi igraci iz Srbije, a i iz drugih zemalja sa balkanskog poluostrva.

Prvih 3-4 dana su free-vouchevi a posle se mora praviti request. Dodjite na kanal #srb.dota, sve sto treba da imate jeste registrovani q-auth i dobicete vouch.

Za nagrade i druge informacije posetite nas forum -> http://dota.rs/forum/generalna-diskusija-o-ligi/liga-je-pocela!/new/ <- Pitajte tu sve sto vam nije jasno, samo molim vas nemojte da se pitanja ponavljaju.

U linku koji sam prethodno dao, takodje se nalazi link za mIRC tutorial ili bolje receno vodic, za one koji ne znaju kako da koriste mIRC ili registruju Q-auth.

PS. Udjite u #srb.dota.help i pitajte sva pitanja koja ne zelite da postavite na forum, ne saljite private message @opovima.

Link to comment
Share on other sites

a sto sprdate decka,makar je pokusao nesto da napravi...vi ste svi satro neki srbi,dobri igraci itd,pa opet ne vidim da ste ikada pokusali da uradite nesto za nasu dota scenu (osim tih mini dota tourova,mada to ste uglavnom pravili za vas koji se poznajete licno,da bi se druzili i igrali malo dotu UZIVO)

ne kazem da treba da pravite kule i gradove oko ove nase male dota zajednice,ali makar kad se neko potrudi da napravi nesto nemojte ga ismejavati,vec u najmanju ruku nemojte komentarisati,podrzite ili ako vam se vec ne svidja toliko,pokusajte sami da napravite nesto bolje :)

ps. silencio ne zapocinji,molim te...

srešćemo se mi u jednoj mračnoj ulici...

Link to comment
Share on other sites

Prvo kaze/pise se ismevati, ne ismejavati.

Drugo, ti si taj koji je pokusavao da minira svaki turnir svojim spamom i sranjima.

Trece, serem se na bilo kakvu SRPSKU ligu ili SERBIAN DOTA ROOM jer je prepuno debilne dece poput tebe. Dece koja se tripuju da sabijaju dotu, da su svi drugi krivi za njihov poraz i pritom nemaju ekipu jer ne mogu da se organizuju (posto su neodgovorna, retardirana, svojeglava, tvrdoglava).

Cetvrto, pitao sam koje su nagrade(nisam minirao nista niti ISMEVAO), jer ako je ldhl vouch koji cu kurac tu da se "takmicim" ? A opet da je neka novcana nagrada verovatno bi se potrudio da budem prvi..

Link to comment
Share on other sites

Pa taj Silencio je mozda napravio najveci turnir u Srbiji ikada, a jos pri tom je bio pokusaj mesec dana pre tog turnira da se napravi tur u Kragujevcu (imas topic pa pogledaj kako se to zavrsilo), sto pokazuje da nije ni malo lako organizovati turnir, a i sam znam koliko se Silencio trudio... Sto se tebe tice za skoro svaki tur si govorio kako dolazis i nisi ni na jednom bio, dakle prvo nauci da ispostujes svoju rec, pa onda nekome nesto reci. I nemoj molim te da komentarises turnire kad nisi ni na jednom bio, msm nema smisla zaista.

Da, vidim koliko se trudi da napravi nesto : "koje su nagrade?" - "Imas na forumu".

umesto sto je napisao to "imas na forumu", mogao je da napise lepo : Nagrade: Mumble serveri ( top 5 igraca ), LDHL Vouchevi ( top 5 igraca ), Premiumi ( nismo sigurni )... msm jeste malo duze, al ako hoce da napravi nesto tj. da privuce masu onda treba tako i da se ponasa.

Link to comment
Share on other sites

/facepalm

ako je po tebi miniranje turnira to sto sam ja pisao neke komentare (svideli se oni tebi ili ne) onda stvarno nemamo o cemu da pricamo...

ej,necemo da se vradjamo...imao bih i ja sto sta da kazem za tebe,pa opet cutim,tako da bih te molio kao sto sam napisao gore,da odmah prestanes sa tim :)

da,ismevas ga samim tvojim komentarima u kojima se trudis da istovremeno ispadnes duhovit za nekolicinu fanova koje imas na ovom forumu :)

@ malina: a sta si mu ti,drveni advokat? :S decko je odrastao,moze sam da se stara o sebi i da kaze sta zeli...nadam se

i na kraju da dodam to da nisu svi u mogucnosti da putuju u drugi grad i trose pare zbog igrice tj tih par gejmova na turniru...zato su i osmisljene lige po mircu,gareni itd...

ps. ne znam odakle ti to da ja nisam bio ni na jednom turniru,kako bih inace licno upoznao gospodina Viktora? :) bio sam ja,medju prvima sam dosao i poslednji otisao sa turnira u 3D-u (u Bg-u)

a sto se tice ostalih turnira,jbg nisam imao ekipu a ni mogucnosti da se iscimam negde ni zbog cega(tj da bi samo gledao)...

srešćemo se mi u jednoj mračnoj ulici...

Link to comment
Share on other sites

A cek Stefan nije odrastao covek, i ne moze sam da se brani, pa moras ti da mu budes "drveni advokat" a ? Odakle mi to da nisi bio ni na jednom turniru? Pa jednostavno : pricas da turnire organizujemo samo za nas sto se poznajemo medjusobno, sto naravno nije tacno, to je glupost nevidjena i onda odatle covek stekne utisak da nisi bio ni na jednom turniru, jer da si bio ne bi lupio tako nesto. I eto da te pitam ako si bio na turniru kako kazes, zasto onda lupas takve gluposti?

I nije te niko prozivao zato sto nemas para da trosis na igrice i ides po drugim gradovima na turnire, vec zato sto napises da ces doci i onda ne dodjes, to su 2 razlicite stvari...

Edited by Malina
Link to comment
Share on other sites

stefan ima 15 godina :S a i da je stariji opet...ja mu nisam drveni advokat,niti branim njega,vec njegovu ideju o ligi...

pa recimo zato sto uvek iste ekipe dolaze,tj uvek isti likovi se javljaju na topice i pisu stvari tipa " JAOOOOOOO DO JAJA,STIZEMO MI OPET DA SE DRUZIMO <3" i uvek pocinjete neke vase price o dogadjajima sa predhodnog turnira,svaki post je sam za sebe sa nekom lovackom pricom...sto odaje utisak da se na turniru sve vrti oko 5 istih ljudi.

oprosti ako gresim...

brate nisam ja to napisao zato sto je mene neko prozivao,niti sam napisao zato sto je moja situacija takva...samo navodim primer mnogo ljudi koje znam,vole da igraju dotu,a opet nemaju uslova da tako putuju,daju pare za prijavu itd

jer da je drugacije,online lige ne bi ni postojale vec bi se sve svelo na lan turnire :)

srešćemo se mi u jednoj mračnoj ulici...

Link to comment
Share on other sites

To sto se uvek javljaju isti likovi na topicima ne iskljucuje da dolaze i druge ekipe, msm nije rur jedino mesto za prijavu, ako nisi primetio ti ljudi sto organizuju turnir ostave svoj broj telefona npr, i vecina ekipa se tako prijavljuje, zato ponovo kazem ne lupaj. I sad se ti izrugujes tim ljudima koji na kraju krajeva bar uvek dodju kad to i najave za razliku od tebe.

A ajde sad da te pitam ali iskreno da mi odgovoris, da li ti uopste imas vauch za za ovu ligu sa topica koju branis tako srcano?

Link to comment
Share on other sites

drago mi je sto konacno priznajes da sam u pravu :)

p.s. matori odjebi

Ma daj malina,ne znam ni sto si pokrenuo pricu oko lan turnira,kad sam ja to samo spomenuo u nekom kontekstu,tj da ovaj silencio tripuje da je veliki dota igrac,veliki srbin i ostalo,a vidim mnogo se trudi oko jedinog sto on i moze mozda da promeni u ovoj zemlji,a to je dota scena :)

naravno niko ne treba da radi ono sto ne zeli,ali makar nas onda postedi svog sazaljenja i ostalih komentara(ne mislim samo na tebe silencio),jer ako tebi te nagrade i ta ideja o nekoj SRPSKOJ DOTA LIGI na irc-u ,pa makar ona i ultra low bila,nisu potrebne,mozda ima nekoga kome jesu i kome bi znacile...

evo bracala,samo za tebe...nema lazi,nema prevare

* @DotaSerbia 03she_licked_tiME[Censor]: Vouched by number007(22:35:33 09/01/11), Promoted by Soul-; Rated Beginner(6/20); Last game: SRBcm3; Leaders: andrejblabla[1/3]. 1/20 vouchees. Confidence factor: Average

(glupo pitanje,s obzirom da je i on sam napisao iznad da su vouchovi free,ali i da nisu svakako bih ga imao jer sam duze vreme igrao sa stefanom u timu i sa jos par momaka koji su admini u toj istoj ligi a i u nasim sobama na gareni)

srešćemo se mi u jednoj mračnoj ulici...

Link to comment
Share on other sites

koji trip...daj bre neki admin da sredi lika,totalno je poludeo? :O

pa ti momak bolje nauci da citas sam svoje postove ili makar ispeci pa reci,sto bi rekla poslovica :)

"To je ono sto je ovoj zemlji trebalo!" naspram "Trece, serem se na bilo kakvu SRPSKU ligu ili SERBIAN DOTA ROOM..." (ukratko)

ili mozda ovo :S "Moram da se registrujem, a to ne zelim :)"

srešćemo se mi u jednoj mračnoj ulici...

Link to comment
Share on other sites

daj viktore pomuzi kozu za "vime" jel tako bese? :D,nemoj da se nerviras :D

a ti burazeru sto kazes da neki nemaju pare da dodju na turnir,to su gluposti evo ja bas imam jednu pricicu za tebe...

i ja sam imao jednu tako ekipicu drugara koja je htela na turnir i nisu svi imali pare,srecom neki od nas rade pa su nekako pomogli ranjenim drugarima da odu na taj neki turnir negde u pizdu materinu (becej ili tako neko selo,mozda novi sad jebem li ga :D)

i da ne duzim pricu u sustini put nas je po coveku kostao 50 evra a prvo mesto je bilo 5000 dinara (300 dinara manje !!!!) sto znaci da mi tamo nismo otisli da zaradimo pare,nego bas ono sto je nas verni chobanin pastir sve vreme naglasavao ovde,a to je da se druzimo i sprdamo sa bracom DOTASIMA (neki od njih su sad honashi mmmh)

ko mi ispravlja gramatiku,znajte da sam bio vrlo umoran i vrlo udrogiran sa JUZNJACKOM DOMACOM NAJJACOM TRAVKOM POBRLJAVKOM !!!!!!!!!!!!

Edited by HaAsAn
Link to comment
Share on other sites

Za 6, 7 dana koliko postoji liga odigrao si jedan game, gg wp.

Pazi moj prvi komentar je bio da ce i posle 3, 4 dana biti free vauchevi i hteo sam time da kazem da ce biti malo ljudi tu da igra i da ce biti malo gameova , nisam nista flejmovao nego samo rekao sta ce biti i to se ispostavilo kao tacno.

A pazi jednom smo dosli nas 5 da odigra game tamo i prvo su bila neka izdrkavanja oko botova, posle je neko otisao ofc ko se smorio posle pola sata i nije nas bilo dovoljno i to se stalno desava u svim tim odvratnim ligama, treba ti pola sata da game krene i onda mi jos samo treba da mi dodje npr neki devil94 i da me napusava kako nesto dobro nisam uradio, i ako nesto kazem sledi ban...

I jos da dodam, znaci izlupetao si se za turnire, na pitanje zasto ispaljujes nemas odgovor(bar nigde nisi odgovorio, a 2, 3 puta sam to lepo naglasio), takodje nisi odgovorio zasto se sprdas sa svim likovima koji su redovni na turnirima, i koji ne ispale kao neki kad obecaju da ce doci, tako da nema vise smisla razgovor zaista.

Edited by Malina
Link to comment
Share on other sites

Prvi nije uvredljiv ni nista, a taj sledeci je posle tvog smaranja. A budem li te negde sreo ulubicu ti nos admin pesnicom.

ti samo nastavi da gazis svoje reci i ispadas budala u ocima normalnih ljudi (ako ih ovde jos uvek ima...)

a do tada,radujem se nasem susretu :) s tobom sam zavrsio.

nazalost hasane nema nigde,a pogotovo ne u srbiji, tako divnih ljudi kao sto si ti :/

jbg malina,nisam ja kriv sto ljudi dodju tamo samo da bi bili vidjeni u kanalu,i onda odu afk...da odigrao sam jedan game,od ukupno 3 (za jedan nisam bio tu,a za drugi nisam ni bio vouchovan,tj ukljucen u sve to)

botovi rade,vouch i lidera ti ja mogu obezbediti tako da...feel free join us :)

ja se iskreno trudim da popularizujem ovo,i evo kazem ti dodji sa tih tvojih 5 ovih dana (naravno u neko normalno doba) i ja ti obecavam da ce biti game i to dobar,samo za tebe :)

p.s. sto se tice admina,pa daj iskreno mi reci postoji li i jedno mesto na svetu gde admin nije neko pomalo istripovan :/

srešćemo se mi u jednoj mračnoj ulici...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...