Jump to content

CSPromod 1.05 to come in January


Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ prota

Brate, pa nemaju ni potrebe bilo sta da menjaju, ne vidim neke preterane zalbe na 1.6 ( ako izuzmemo grafiku ). A i ne znam odakle ti ta informacija da je na samrti, posto to stvarno nije istina. Igra se sad vise no ikad. Ne znam, ako zazivi taj csp, ja ga sigurno igrati necu, bicu od onih likova koji i sad pikaju 1.5, jer kao sto to i jordan vec rece, igrica je drugacija od 1.6.

aj ovako. Jel si probao igricu pa tvrdis da je drugacija od 1.6? Jeste drugacija, ali razlike su veoma male, i prebacivanje na csp ne bi trebalo da bude otezano. I jednostavno ne mozes da igras istu stvar konstantno bez ikakvih promena. Moraju da postoje stvari koje ce da unesu malo dinamicnosti u igru, kao npr sto je uradio silent run. E sad posto je u vezi cs-a otkriveno sve sto se moglo otkriti, a valveu puca kurac da unapredjuje igricu, vreme je da se predje na nesto novo.

Link to comment
Share on other sites

nije tesko,ja sam od skora presao sve vishe source da igrma,i naviknes se i dojaja ti je..i zalosno je sto s ene organizuju LAN turniri u source-u,da zazivi i ta scena..ima dojaja igraca srpskih na source-u koje sam upoznao,i stvanro shiju igricu...

pro mode jedva cekam da izadje finalna verzija kad tad,i da krenem da shrafim ..smorio 1.6 dojaja :)

oh, hvala hvala ;)

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam proto na kakvoj samrti, scena je jaca nego ikada :)

Mada slazem se, izdrzace jos 2-3 godine...

Svetska scena je daleko od jace nego ikad. Drzi se, nije da nije. Al ja joj ne dajem vise od 2 godine.

Pogle nasu scenu u poslednje vreme. Polako se i ona gasi ...

nije tesko,ja sam od skora presao sve vishe source da igrma,i naviknes se i dojaja ti je..i zalosno je sto s ene organizuju LAN turniri u source-u,da zazivi i ta scena..ima dojaja igraca srpskih na source-u koje sam upoznao,i stvanro shiju igricu...

pro mode jedva cekam da izadje finalna verzija kad tad,i da krenem da shrafim ..smorio 1.6 dojaja :)

Evo Hogare, ja cu da napravim csp turnir, makar bio prvi na svetu. :D

@ prota

Brate, pa nemaju ni potrebe bilo sta da menjaju, ne vidim neke preterane zalbe na 1.6 ( ako izuzmemo grafiku ). A i ne znam odakle ti ta informacija da je na samrti, posto to stvarno nije istina. Igra se sad vise no ikad. Ne znam, ako zazivi taj csp, ja ga sigurno igrati necu, bicu od onih likova koji i sad pikaju 1.5, jer kao sto to i jordan vec rece, igrica je drugacija od 1.6.

Pa meni je logicno sto se na njega niko ne zali, jer igrica je tu a igrac mora njoj da se prilagodjava a ne nju da prilagodjava sebi. Kanter se ne igra vise no ikad prosto ljudi moraju da shvate da je i ovih 10 godina fenomen. Nesto ce morati da zameni 1.6 kanter, ili ga vise nece biti. CSP je u ponudi kao naslednik, ako ga zavrse u dogledno vreme. To sto ga ti neces igrati je drugo.

Link to comment
Share on other sites

zato sto ti u glavi stoji barijera "1.6 4eva", kad budes mogao da vidis nesto od nje, mozda ces videti malo vise od "drugacijih boja"

Tu si verovatno u pravu i mislim da je tako . Ali ljudi vole svoje barijere , svesni su njih i ne zele da ih pomeraju zbog nebitnih stvari kao sto su grafika i ostalo , sto ne znam sta je ali verovatno postoji .

Link to comment
Share on other sites

Ja samo mogu da kazem da ce se ovaj CSP igrati dosta, da li ce prevazici 1.6 to ne znam i sumnjam, ali znam da cu ga ja igrati kao i masa ljudi koji cekaju da se desi nesto novo u vezi CS-a. Realno gledano, 10 god igramo jednu igru i 4 mape...

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Ovo je prelaz na drugaciju igru . Ako neko uporedjuje 1.5 , 1.6 , mislim da debelo gresi ..... Nije isto , niti moze da bude .

Onaj ko igra 10 god 1.6 ne verujem da ce ista videti ovde .....

1.5 da se vrati ! :D

Drugacije su boje , drugacije je dosta toga sto tokom igre mnogo znaci , a ovim je malo iskomplikovano .

Link to comment
Share on other sites

U 1.3 si mogao da ubijes lika smoke-om, pa se niko nije zalio i svi smo ga igrali. Standardi i ocekivanja gejmera su porasli. Videcemo sta ce da se desi...

Lik napravio ACE smokom :)

Moglo je i fleshom :P

Iskreno voleo bih da i sada mozes nekoga da pogodis smokom u glavu i ubijes ga ......

Link to comment
Share on other sites

Drugacije su boje , drugacije je dosta toga sto tokom igre mnogo znaci , a ovim je malo iskomplikovano .

Jesi igrao igricu ?

Jebes i grafiku i boje. Na to se najlakse privici, najveci problem izmedju sorsa i 1.6 je bila fizika.

Ljudi vole 1.6 zbog svoje specificne nadrealne fizike i abjuzovanja bagova (silent run, bunny hop, i slicno), i bilo kojoj realnijoj igrici to je igraoniceno i tesko je prilagodjavati igru relativno sporijem tempu. Plus su ljudi tvrdoglavi i ne zele da se trude oko nove igrice.

Link to comment
Share on other sites

Jesi igrao igricu ?

Jebes i grafiku i boje. Na to se najlakse privici, najveci problem izmedju sorsa i 1.6 je bila fizika.

Ljudi vole 1.6 zbog svoje specificne nadrealne fizike i abjuzovanja bagova (silent run, bunny hop, i slicno), i bilo kojoj realnijoj igrici to je igraoniceno i tesko je prilagodjavati igru relativno sporijem tempu. Plus su ljudi tvrdoglavi i ne zele da se trude oko nove igrice.

Ma jesam 1 sat plafon . I meni je tu smetalo komplet drugacije okruzenje i nisam imao srBskih servera na kojima je bilo igraca . Sve to stoji za hopanja i sajlentovanja . Ali dosta ljudi vole to u CS 1.6 . Zasto vise ne skripe vrata u 1.6 ? Bilo bi do jaja da je i to sada .... Ubijes nekoga smokom ako ga deknes u glavu ? Sto da ne ?

Ok je da se nesto prevazidje , neke navike i bolja resenja da se nadju . Meni i dalje nije jasno kako se sve ispravlja novom verzijom , a ne moze da se "opravi" na staroj .

Ljudi vole CS bas zato sto fizika nije u redu i navikli su na to . Naravno da moze da se promeni to , ali samo ako iskorene 1.6 , drugacije tesko .

Link to comment
Share on other sites

Ma brate, sve su to nagadjanja.. Mislim da je prerano govoriti da ce prevazici 1.6, da ce se masa popaliti bla bla. More igrica je napravljeno za ovih 10 godina od kako je Counter - Strike-a uopste, pucackog, takmicarskog karaktera, pa se opet nije masa ljudi prebacivala i prestajala da igra CS.. Ne, nisam igrao taj csp, pogledao sam neke klipove na yt, i verujem da nisam dovoljno kompetentan da pricam o tome kakva je sama igrica, ali mogu da vidim da jeste drugacija od 1.6. Probao sam da igram 1.6 sa nekim drugim skinovima i gubio sam se najstrasnije, popi*deo od skina i ubrzo obrisao isti. Sustina price je da "nije to-to", i prelaskom sa 1.6 na csp znacilo bi i prelazenje na drugu igricu, i verujem da vecini ljudi to nece zvucati kao dobra ideja. To je neko moje misljenje. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...