Jump to content

6.70


badnick

Recommended Posts

sad odigrah par partija i isuvise sam umoran da bi nesto previse komentarisao.jedan novi heroj, tri nova itema i jebeno ogroman changelog.jeben.a i ogroman.

napravio sam ovaj topik jer sam primetio da za par poslednjih verzija nije bilo istih, pa rekoh aj malo o promenama.na prvi pogled mi upada u ochi

Lanaya - Base damage increased from 45-55 to 53-59

ma u sustini kad pogledam kao da su maltene sve heroje bafovali:)

Smoke of Deceit deluje jako zanimljiv mada nisam siguran kolko ce biti funkcionalan

Consumable

Cost: 100

Charges: 1

Stackable in inventory

Store Stock Max: 3

Store Stock Replenish Time: 10 minutes

Places a buff on all allied player controlled units in 900 aoe. Makes them invisible, grants 10% movespeed bonus, and prevents them from appearing on minimap to enemy players.

If you get within 900 aoe of an enemy hero or tower, the buff wears off. If you attack creeps or Roshan, it dispells.

Buff lasts up to 40 seconds

90 Cooldown

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Dva nova heroja :)

Feniks jako zanimljiv heroj za igranje, Tuskar on the other hand nevidjeno nezanimljiv..

Sto se smoka tice. Ne vidim item kao jako praktican, jer neko moje prvo misljenje da fakticni sluzi samo za hajdovanje od wardova :), ali time will tell :)

Edited by Snd

alekz: bicu prvi covek koji je osvojio

alekz: turnir

alekz: jednom rukom

Link to comment
Share on other sites

Verujem da je i tuskar zanimljiv, samo dok provalis neke fore... Taj item i sluzi za hajdovanje od wardova i zbog toga i jeste praktican :)

Ja ne igram neku ozbiljnu dotu, igram na onom pdcu i sig na dl i u 95% slucajeva zabodem sa nekim pavijanima koji bi ceo gejm farmovali i slicne munje, chickless, wardless, teamplay 0 i slicno, pa mi zato Smoke i nije previse praktican :D, ali kao sto rekoh "vreme ce pokazati"

A Tuskara sam vec igrao 6/7 puta i nimalo mi se ne svidja :/ Ali svako ima razlicit ukus :)

alekz: bicu prvi covek koji je osvojio

alekz: turnir

alekz: jednom rukom

Link to comment
Share on other sites

Tuskar je previse op... Feniks isto op, ali ne toliko. Odigrao sam nekoliko gejmova danas i ono, nije lose. Ima zanimljivih ajtema. Neki bubanj za movespeed aoe, onda onaj valor. Moze biti koristan na pocetku. Sve u svemu nije toliko lose. Bacicu jos koji post kada sve procackam. ;)

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Izvini highskilled pro retarde. Imam puno pravo da komentarisem heroje, voleo bih da te vidim da mi zabranis. Sto se tice tri heroja koja si naveo, mort i clinkz takodje mi nisu zanimljivi i zato ih nikad i ne igram, dok barata bas volim da igram. A tvoje preskilovano misljenje ostavi za sebe ako nemas dovoljno razvijen mozak da smislis kulturan nacin da ga izneses, hvala.

alekz: bicu prvi covek koji je osvojio

alekz: turnir

alekz: jednom rukom

Link to comment
Share on other sites

Smesno je koliko si smesan, ali pored toga sto si smesan nevidjeno si jadan ;) I jako bih voleo da te vidim, pa da mozes da mi zabranis da disem ;) Sad si slobodan i mozes da ides da igras svoje high mixeve/cwove, naravno ako nisi public retard kao ja.

alekz: bicu prvi covek koji je osvojio

alekz: turnir

alekz: jednom rukom

Link to comment
Share on other sites

dota je sjajna igra koja se pretvara u ogroman kurac... ne, nije to zbog novih heroja i velikih promena u samoj igri vec zbog karakternih osobina ljudi koji je igraju... biti pro ne znaci samo kupiti wardove ili botovati solo lane sa paukom protiv centa... biti pro znaci izmedju ostalog i biti iznad situacije... kanterasi su postali gospoda na ovom forumu...

Link to comment
Share on other sites

E vama dvojici svaka cast....

A sto se tice nove dote sad je izasla i 6.70b verzija... Po mom misljenju tuskar je mnogo dobar heroj za gank.

Pogotovo ako tiny-a sa sobom povezete u grudvi :DDD odma toss,stun, ulti od tuskara i cao.... koji god da je heroj... :D.... sto se tice smoke dobar je od wardova u cw-ima posto u public se retko kad koriste wardovi... samo nisam siguran jel moze da sluzi za bezanje od bloodseekera?! A ona dva nova itema su dobra... 5% AS i MS % Ftw! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...