Jump to content

Pomoco oko instalacije wow (BC)


SerbFromKrajina

Recommended Posts

E ovako, prica ide slijedece,

Odlucio sam da se ponovo vratim na wow 4fun i imam problem kada pokusam da instaliram burning crusade, izbaci mi error (mozete vidjeti na slici) pa ako se je nekom desilo prije neka mi pomogne :D

Ok znam i ja da mi trazi da mi se igra updatuje na wow 2.0 patch, ali ja prije kada sam instaliravao wow nije mi se to desavalo, samo instaliram classic pa burning crusade pa wotlk i to je to. Nisam nikakve patchove instalirao poslije cassica tako da mi ne bi trebao biti ikakav error.

Evo i slika.

wowproblem.jpg

EDIT: Nemam nikakav instalacioni disk (skidam sa neta) i ocu da igram na priv serverima.

Obe verzije wow-a su mi enGB.

Edited by SerbFromKrajina
Link to comment
Share on other sites

Ne možeš sad tako igrati na piratskim serverima, jer će ti Blizzardov installer skinuti igru na verziju 4.0.1, a nju ne možeš na piratskim serverima.

Nađi negde na torentima instalacioni disk WotLK-a pa skini njega.

Evo ovde npr

http://thepiratebay.org/torrent/4494072/World_of_Warcraft_-_Wrath_of_the_lich_king_WOTLK-EU

Link to comment
Share on other sites

Našao sam ti gore

Trebaće ti i Daemon Tools Lite ili Virtual CloneDrive da ovo montiraš na virtuelni drajv.

Ma znam instalirati ne brini nista :) ej hvala stvarno nadam se da ce ovo da radi :) I koliko sam skontao patchove cu morati manual ?

Link to comment
Share on other sites

Pa da, imaš ih na http://www.wowwiki.com/Patch_mirrors_%28old_patches%29

WotLK je 3.0, skidaj odatle nadalje

Da, da, znam to sve, instalirao sam do sada 500 puta wow :) Al sada je blizzard nesto usrao pa sam molo trazio pomoc foruma :)

btw da te pitam opet, jesi li ti siguran oko ovog ? Bojim se da cu skinuti, a da mi nece raditi, jer jedan dan moram cekati da mi se ovo skine. Jesi li ti ikako ovo pokusavao ?

Link to comment
Share on other sites

Ako je tako onda ne znam kako da se zahvalim xD btw kada si vec tu mozes li mi dati listu patcheva koje trebam da instaliram ? Ima ono wowwiki, ali tamo sve oni sitni patchevi, meni trebaju patchevi u krupno, kako bi skinuo samo 5 velikih patcheva, a ne da skinem 300 sitnih patcheva. Nadam se da razmijes sta ocu da kazem, i ima li ovdje kakav rate ili rispekt sistem da ti bar to dam ako ne mogu nista drugo xD :D

Edit: Nemoras mi davati linkove za patchove za dl, samo daj imena tih patchova.

Edited by SerbFromKrajina
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...