Jump to content

dal je moguce?


Recommended Posts

obracam se administratorima ili administratoru, ukoliko je ovo delo jednog genijalca sto mislim da jeste posto je retko glupa stvar a ovaj 4rum je bar bio opusten i normalan dok odjednom neki ljudi nisu resili da glume gestapo...

da predjem na stvar...registrovan sam na forumu kao urban, a pre toga sam koristio nik xomi dok sam jos bio bas aktivan na forumu...situacija je sledeca...kao urban sam stavio oglas za 2 wd externa hdd-a jer mi na xomi nalogu nije bilo omoguceno na postavljam topic u oglasima posto sam ranije imao jedan koji je okarakterisan kao komercijalizovan(i to se ne bunim, objasnio mi je ivan o cemu se radi i sta ne smem kako da napisem i ok sam sa tim)...onda sam na urban nalogu postovao i pre neki dan sam se ponovo ulogovao kao xomi da vidim jel istekla kazna za postovanje i vidim da jeste...

bacio sam potpuno bezazleni comment na svoj oglas tipa "kako je jeftin ovaj urban, ne treba nam deda mraz kad je on tu..." znajuci da apsolutno svi koji cak i ne znaju da je to moj nalog ce da skapiraju, a cak i da ne skapiraju da ce da shvate kao zajebanciju sto i jeste(i bilo je milion smajlija na commentu)...i kakvih sve uostalom i ima sprdanja po oglasima...pa ovo je forum i zato i sluzi, a ne da treba da pazim na svaku rec koju napisem i kako sam napisao...e sad sta se desilo zbog toga? evo sta se desilo...

zabranjeno mi je na oba naloga, ne samo da postujem na forumu, nego i da primam i saljem poruke...

ok, nema frke, ako je to STROGO ZABRANJENO i ako sam sad napravio kardinalnu gresku time sto sam postovao na sopstveni oglas sa drugog naloga, mogli ste prosto to da me obavestite i da mi kazete da ugasim taj jedan nalog ili sta god...ovo je totalno bespotrebno i kad bi nad svima primenjivali apsolutno svako pravilo koje ste propisali ili skapirali u svojim glavama sta sme a sta ne, ostalo bi vam dvoje ljudi na forumu...

znam da ce sad da se sjati ceo strucni stab rura da mi objasnjava kako ne znam da citam pravilnik, kako ovo i ono, da glume inteligenciju sa cinicnim komentarima, ali evo molm vas preskocite ovaj topic ako imate slicnih namera ako nije problem...znaci molim samo lakija ili ivana koji su zaduzeni za "pr" ovde da ako nije frka resimo ovu glupost na koji god nacin i da me kontaktiraju na pm ovog naloga da ne bi ovde pravili cirkus od posta jer mi to nije namera...eto...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...