Jump to content

18.12. Dota Turnir Novi Sad


Silencioo

Recommended Posts

POSTOJI NOVI TOPIC ZA OVAJ TURNIR!!!!

BOZICNI TURNIR ccc :)

25.12. 2010. Dota turnir u Novom Sadu u igraonici Catacomb sa pocetkom od 11:00h.

Ovo je mini turnir, sa 10 ekipa. Igraonica ima 5 svojih izbalansiranih ekipa koje su na random napravljene. Znaci ocekujem da se prijavi jos po koja ekipa iz Novog Sada, S. Karlovca, Pazove i jedne i druge :), mozda neka iz BG. Moguce je prijaviti se pojedinacno, jer ima gomila igraca bez ekipa i sve ce biti low-mid. Poenta ovog turnira je sto su svi igraci iz svih postojecih clanova izmesani i sto se do kraja turnira ne zna ko ce ga osvojiti :) Mod je CD tako da je bas sve moguce! Uplata po igracu je 300 dinara. Nagrada je skromna, novcana + vreme u igraonici. Cilj turnira je dobro zezanje i druzenje za sve one koji su blizu, koji imaju vremena i 300 dinara da igraju dote :))

Nema uplata unapred, sve se radi na licu mesta, ali se morate meni prijaviti na 065.5493933 Viktor (Vazi i za ekipe i za pojedince).

DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA

Edited by Silencioo
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav za Viktora, i sve Dota fanove sirom Srbije. . . Mogli bi i mi prozujati do NS-a taj dan, ako se dogovorim sa ekipom. Nije nas bilo godinama, (ako se secas jos od prvih DoTa turnira). Nismo neki znalci, ali kad je zezanje u pitanju, tu smo. . . Avaj, ako budemo dolazili, javim ti, pak, ako ne, GL sa organizacijom. I ostaje mi da se nadam, da ce ovi moji da se uozbilje, pa da sledeci tur pruzimo bar neki otpor. . . Btw, spominjes neke ljude iz Pazove? Momci javite se, tu smo u Pecincima. . . Jos jednom za kraj, pozz svima, i da bude jos turnira u ovoj zakon igri, i da Dota 2 stigne sto pre!!

Zvonchica

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...